| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Baskı: | 600kg | Aksesuar çantaları: | vakum torbaları |
|---|---|---|---|
| Ambalaj: | Otomatik Makine Paketleme | Çekme Dayanımı: | 20 MPa - 50 MPa |
| Sızdırmazlık tipi: | ısıl yapışmalı | Örnek: | Mevcut, ücretsiz |
| Ürün adı: | Ambalaj Film Ruloları | Genişlik: | 100mm - 1200mm |
| Vurgulamak: | Polipropilen Bariyer Film Ambalaj Ruloları,20-50 MPa Çekme Mukavemetli Ambalaj Film Ruloları,100mm-1200mm Genişliğinde Bariyer Film Ruloları |
||
![]()
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Parlak / Mat / Sis önleyici |
| Genişliği | 100 mm - 1200 mm |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -40°C ile 120°C arasında |
| Şekil Seçenekleri | Düz / dik / yanları mühürlü / şekilli |
| Yazdırma Yolu | Çizim baskı |
| Sertifikalar | SGS, FDA, ISO |
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Asgari Sipariş miktarı | 500 kg |
| Fiyat | Birim başına 1 dolar |
| Teslim Zamanı | 1 hafta |
| Ödeme Şartları | T/T (Telegrafik Transfer) |
| Tedarik Kapasitesi | 12,000 ton |