chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Afdrukken: | 600 kg | Toebehorenzakken: | vacuüm zakken |
|---|---|---|---|
| Verpakking: | Automachine Verpakking | Treksterkte: | 20 MPa - 50 MPa |
| Afdichtingstype: | Verzegelbare hitte | Steekproef: | Beschikbaar, vrij |
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | breedte: | 100 mm - 1200 mm |
| Markeren: | Polypropyleen Barrière Film Verpakkingsrollen,20-50 MPa Treksterkte Verpakkingsfilm Rollen,100mm-1200mm Breedte Barrière Film Rollen |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Glanzend / Mat / anti-mist |
| Breedte | 100 mm - 1200 mm |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 120°C |
| Vormopties | Vlak / rechtop / zijkant verzegeld / gevormd |
| Printmethode | Gravure drukken |
| Certificeringen | SGS, FDA, ISO |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Minimale bestelhoeveelheid | 500 kg |
| Prijs | $ 1 per eenheid |
| Leveringstermijn | 1 week |
| Betalingsvoorwaarden | T/T (Telegrafische overschrijving) |
| Toeleveringskapaciteit | 12,000 ton |