chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Chaozhou, Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Druk: | Druk wklęsły | Torby na akcesoria: | worki próżniowe |
|---|---|---|---|
| Uszczelka: | Pakowanie maszyn samochodowych | Wytrzymałość na rozciąganie: | 20 MPa - 50 MPa |
| Rodzaj uszczelnienia: | Zgrzewalne | Próbka: | Dostępne, bezpłatne |
| Nazwa produktu: | Rolki folii opakowaniowych | szerokość: | 100 mm - 1200 mm |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej barierowej z polipropylenu,Rolki folii opakowaniowej o wytrzymałości na rozciąganie 20-50 MPa,Rolki folii barierowej o szerokości 100mm-1200mm |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Błyskotliwe / Maty / Przeciwmygłowe |
| Szerokość | 100 mm - 1200 mm |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 120°C |
| Opcje kształtu | Płaskie / stojące / ściśnięte po bokach / kształtne |
| Sposób drukowania | Druk grawerowy |
| Certyfikaty | SGS, FDA, ISO |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Minimalna ilość zamówienia | 500 kg |
| Ceny | 1 USD za jednostkę |
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Warunki płatności | T/T (przelew telegraficzny) |
| Pojemność dostaw | 12,000 ton |