| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Yüzey işleme: | Parlak / Mat / Buğulanmaz | Renk: | Şeffaf / Beyaz / Özel Renkler |
|---|---|---|---|
| Şekil: | Düz / Dik / Yan Mühürlü / Şekilli | Sıcaklık direnci: | -40°C ila 120°C |
| Örnek: | Mevcut, ücretsiz | Genişlik: | 100mm - 1200mm |
| Ürün adı: | Ambalaj Film Ruloları | Tip: | Ambalaj Film Ruloları |
| Vurgulamak: | 500 - 5000 Metre Uzunluğunda Esnek Ambalaj Filmi,Isıyla Yapıştırılabilir Ambalaj Filmi Ruloları,Ücretsiz Numune Ambalaj Filmi Ruloları |
||
![]()
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Genişlik aralığı | 100 mm - 1200 mm |
| Rulo başına uzunluk | 500 - 5000 Metre |
| Yazdırma Yolu | Çizim baskı |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -40°C ile 120°C arasında |
| Asgari Sipariş miktarı | 500 kg |
| Fiyat | 1 USD/kg |
![]()
![]()