chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Oppervlaktebehandeling: | Glanzend / Mat / Anticondens | Kleur: | Transparant / wit / aangepaste kleuren |
|---|---|---|---|
| Vorm: | Plat/staand/verzegeld/gevormd | Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 120°C |
| Steekproef: | Beschikbaar, vrij | breedte: | 100 mm - 1200 mm |
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | Type: | Verpakkingsfolierollen |
| Markeren: | 500 - 5000 meter lange flexibele verpakkingsfilm,Warmte-verzegelbare verpakkingsfilmrollen,Gratis monsters verpakkingsfilmrollen |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Breedtebereik | 100 mm - 1200 mm |
| Lengte per rol | 500 tot 5000 meter |
| Printmethode | Gravure drukken |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 120°C |
| Minimale bestelhoeveelheid | 500 kg |
| Prijs | 1 USD/kg |
![]()
![]()