chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Kształt: | Dostosowane na żądanie | Typ druku: | Druk wklęsły |
|---|---|---|---|
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Uszczelka: | Pakowanie maszyn samochodowych |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący / matowy | Wytrzymałość na rozciąganie: | 20-50 MPa |
| Kolor: | Dostępne kolory przezroczyste/niestandardowe | Temperatura: | -40°C do 150°C |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej o średnicy rdzenia 3 cale,Przezroczyste rolki folii do opakowań elastycznych w niestandardowych kolorach,Rolki folii barierowej do pakowania z błyszczącym i matowym wykończeniem |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość | 500 m - 3000 m |
| Opakowanie | Opakowanie maszyn samochodowych |
| Odporność na temperaturę | -40 do 150°C |
| Opcje drukowania | Flexograficzne / Grawurowe / Drukowanie cyfrowe |
| Linie produkcyjne | 5 |
| Szerokość | 0 mm - 1200 mm |
| Rodzaj druku | Druk grawerowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe / Maty |
![]()
![]()