chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Vorm: | Op verzoek aangepast | Afdruktype: | 600 kg |
|---|---|---|---|
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Verpakking: | Automachine Verpakking |
| Oppervlakteafwerking: | Glanzend/Steen | Treksterkte: | 20-50 MPA |
| Kleur: | Transparante / aangepaste kleuren beschikbaar | Temperatuur: | -40°C tot 150°C |
| Markeren: | Verpakkingsfilmrollen met een kerndiameter van 3 inch,Transparante flexibele verpakkingsfilmrollen met aangepaste kleuren,Glanzende matte barrièrefilm verpakkingsrollen |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Lange | 500 m - 3000 m |
| Verpakking | Verpakking van auto-machines |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 150°C |
| Printopties | Flexografie / Gravure / Digitaal drukken |
| Productielijnen | 5 |
| Breedte | 0 mm - 1200 mm |
| Typ van drukwerk | Gravure drukken |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend / Mat |
![]()
![]()