chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Nazwa produktu: | Rolki folii opakowaniowych | Grubość: | 50-200 mikronów |
|---|---|---|---|
| Odporność na temperaturę: | -40°C do 150°C | Kształt: | Dostosowane na żądanie |
| Długość: | 500m - 3000m | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący / matowy | Uszczelka: | Pakowanie maszyn samochodowych |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej o wytrzymałości na rozciąganie 20 do 50 MPa,Rolki folii opakowaniowej o odporności na temperaturę -40°C do 150°C,Rolki folii opakowaniowej o długości 500m - 3000m |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Szerokość | 0 mm - 1200 mm |
| Długość | 500 m - 3000 m |
| Gęstość | 50-200 mikronów |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 150°C |
| Rodzaj druku | Druk grawerowy |
| Wybór koloru | Przejrzysty / Dostępne kolory na zamówienie |
![]()