chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | Dikte: | 50-200 micron |
|---|---|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 150°C | Vorm: | Op verzoek aangepast |
| Lengte: | 500m - 3000m | Afdruktype: | 600 kg |
| Oppervlakteafwerking: | Glanzend/Steen | Verpakking: | Automachine Verpakking |
| Markeren: | Verpakking Film Rollen met Treksterkte van 20 tot 50 MPa,Verpakking Film Rollen met Temperatuurbestendigheid van -40°C tot 150°C,Verpakking Film Rollen met Lengte van 500m - 3000m |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Breedte | 0 mm - 1200 mm |
| Lange | 500 m - 3000 m |
| Dikte | 50-200 micron |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 150°C |
| Typ van drukwerk | Gravure drukken |
| Kleurenopties | Transparante / aangepaste kleuren beschikbaar |
![]()