| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Sıcaklık direnci: | -40°C ila 120°C | Aksesuar çantaları: | vakum torbaları |
|---|---|---|---|
| Ürün adı: | Ambalaj Film Ruloları | Malzeme: | Polietilen (PE) / Polipropilen (PP) / BOPP / PVC |
| Baskı: | 600kg | Örnek: | Mevcut, ücretsiz |
| Çekme Dayanımı: | 20 MPa - 50 MPa | Renk: | Şeffaf / Beyaz / Özel Renkler |
| Vurgulamak: | Yanları Kapalı Ambalaj Film Ruloları,Vakum Torbası Aksesuarları Ambalaj Film Ruloları,Otomatik Makine Ambalaj Film Ruloları |
||
![]()
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | -40°C ile 120°C arasında |
| Yüzey Tedavisi | Parlak / Mat / Sis önleyici |
| Genişlik aralığı | 100 mm - 1200 mm |
| Ambalaj uyumluluğu | Otomatik Makine Paketleme |
| Mühürleme tipi | Sıcaklıktan Sızdırılabilir |
| Çekim Gücü | 20 MPa - 50 MPa |
| Kullanılabilir Renkler | Şeffaf / Beyaz / Özel Renkler |
![]()
![]()