chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Chaozhou, Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Odporność na temperaturę: | -40°C do 120°C | Torby na akcesoria: | worki próżniowe |
|---|---|---|---|
| Nazwa produktu: | Rolki folii opakowaniowych | Tworzywo: | Polietylen (PE) / Polipropylen (PP) / BOPP / PVC |
| Druk: | Druk wklęsły | Próbka: | Dostępne, bezpłatne |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 20 MPa - 50 MPa | Kolor: | Kolory przezroczyste / białe / niestandardowe |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej zgrzewane z boku,Rolki folii opakowaniowej do akcesoriów do worków próżniowych,Rolki folii opakowaniowej do maszyn automatycznych |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | -40°C do 120°C |
| Obsługa powierzchni | Błyskotliwe / Maty / Przeciwmygłowe |
| Zakres szerokości | 100 mm - 1200 mm |
| Kompatybilność opakowań | Opakowanie maszyn samochodowych |
| Rodzaj uszczelnienia | Zapewnione zębami cieplnymi |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa - 50 MPa |
| Dostępne kolory | Przejrzysty / Biały / Kolory na zamówienie |
![]()
![]()