chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 120°C | Toebehorenzakken: | vacuüm zakken |
|---|---|---|---|
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | materiaal: | Polyethyleen (PE) / Polypropyleen (PP) / BOPP / PVC |
| Afdrukken: | 600 kg | Steekproef: | Beschikbaar, vrij |
| Treksterkte: | 20 MPa - 50 MPa | Kleur: | Transparant / wit / aangepaste kleuren |
| Markeren: | Zijnaad gesealde verpakkingsfilmrollen,Vacuümzakken accessoires verpakkingsfilmrollen,Automatische machine verpakkingsfilmrollen |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 120°C |
| Oppervlaktebehandeling | Glanzend / Mat / anti-mist |
| Breedtebereik | 100 mm - 1200 mm |
| Verpakkingscompatibiliteit | Verpakking van auto-machines |
| Type afdichting | Warmteverzegelbaar |
| Treksterkte | 20 MPa - 50 MPa |
| Beschikbare kleuren | Doorzichtig / Wit / Aanpasbare kleuren |
![]()
![]()