chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Średnica rdzenia: | 3 cale | Tworzywo: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
|---|---|---|---|
| Typ druku: | Druk wklęsły | Wytrzymałość na rozciąganie: | 20-50 MPa |
| Odporność na temperaturę: | -40°C do 150°C | Przykładowe koszty: | 0-500 USD |
| Druk: | Opcje druku fleksograficznego / wklęsłego / cyfrowego | Długość: | 500m - 3000m |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej do kontaktu z żywnością,Rolki folii opakowaniowej o szerokości od 0mm do 1200mm,Koszty próbek 0-500USD dla rolek folii opakowaniowej |
||
![]()
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj druku | Druk grawerowy (dostępne opcje fleksograficzne i cyfrowe) |
| Zakres szerokości | 0 mm - 1200 mm |
| Gęstość | 50-200 mikronów |
| Materiały | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20-50 MPa |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 150°C |
| Wyciąganie w przerwie | 200-600% |
![]()