chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Kerndiameter: | 3 inch | materiaal: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
|---|---|---|---|
| Afdruktype: | 600 kg | Treksterkte: | 20-50 MPA |
| Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 150°C | Voorbeeldkosten: | 0-500USD |
| Afdrukken: | Flexografische / Gravure / Digitale printopties | Lengte: | 500m - 3000m |
| Markeren: | Food Grade Packaging Film Rolls,Width 0mm to 1200mm Packaging Film Rolls,Sample Costs 0-500USD Packaging Film Rolls |
||
![]()
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Typ van drukwerk | Gravure Printing (flexografische en digitale opties beschikbaar) |
| Breedtebereik | 0 mm - 1200 mm |
| Dikte | 50-200 micron |
| Materialen | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Treksterkte | 20-50 MPa |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 150°C |
| Verlenging bij breuk | 200% tot 600% |
![]()