| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Ürün adı: | Ambalaj Film Ruloları | Aksesuar çantaları: | vakum torbaları |
|---|---|---|---|
| Şekil: | Düz / Dik / Yan Mühürlü / Şekilli | Malzeme: | Polietilen (PE) / Polipropilen (PP) / BOPP / PVC |
| Rulo başına uzunluk: | 500 Metre - 5000 Metre | Genişlik: | 100mm - 1200mm |
| Baskı: | 600kg | Tip: | Ambalaj Film Ruloları |
| Vurgulamak: | 500-5000 Metre Uzunluğunda Ambalaj Film Ruloları,100mm-1200mm Genişliğinde Esnek Ambalaj Film Ruloları,Gıda ve İlaç Ambalaj Film Ruloları |
||
![]()
![]()
![]()
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Paketleme filmi ruloları |
| Şekil Seçenekleri | Düz / dik / yanları mühürlü / şekilli |
| Çekim Gücü | 20 MPa - 50 MPa |
| Genişlik aralığı | 100 mm - 1200 mm |
| Yüzey Tedavisi | Parlak / Mat / Sis önleyici |
| Malzeme Seçenekleri | PE / PP / BOPP / PVC |
| Sıcaklık aralığı | -40°C ile 120°C arasında |