chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Chaozhou, Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Nazwa produktu: | Rolki folii opakowaniowych | Torby na akcesoria: | worki próżniowe |
|---|---|---|---|
| Kształt: | Płaskie/stojące/z uszczelnieniem bocznym/kształtowane | Tworzywo: | Polietylen (PE) / Polipropylen (PP) / BOPP / PVC |
| Długość na rolkę: | 500 metrów - 5000 metrów | szerokość: | 100 mm - 1200 mm |
| Druk: | Druk wklęsły | Typ: | Rolki folii opakowaniowych |
| Podkreślić: | Rolki folii do pakowania o długości 500-5000 metrów,Rolki folii do pakowania elastycznego o szerokości 100mm-1200mm,Rolki folii do pakowania żywności i farmaceutyków |
||
![]()
![]()
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wręby folii opakowaniowej |
| Opcje kształtu | Płaskie / stojące / ściśnięte po bokach / kształtne |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa - 50 MPa |
| Zakres szerokości | 100 mm - 1200 mm |
| Obsługa powierzchni | Błyskotliwe / Maty / Przeciwmygłowe |
| Opcje materiałowe | PE / PP / BOPP / PVC |
| Zakres temperatury | -40°C do 120°C |