chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | Toebehorenzakken: | vacuüm zakken |
|---|---|---|---|
| Vorm: | Plat/staand/verzegeld/gevormd | materiaal: | Polyethyleen (PE) / Polypropyleen (PP) / BOPP / PVC |
| Lengte per rol: | 500 meter - 5000 meter | breedte: | 100 mm - 1200 mm |
| Afdrukken: | 600 kg | Type: | Verpakkingsfolierollen |
| Markeren: | Verpakkingsfilmrollen van 500-5000 meter lengte,Flexibele verpakkingsfilmrollen van 100 mm-1200 mm breedte,Verpakkingsfilmrollen voor voedsel en farmaceutische producten |
||
![]()
![]()
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Verpakkingsfilmrolletjes |
| Vormopties | Vlak / rechtop / zijkant verzegeld / gevormd |
| Treksterkte | 20 MPa - 50 MPa |
| Breedtebereik | 100 mm - 1200 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Glanzend / Mat / anti-mist |
| Materiële opties | PE / PP / BOPP / PVC |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 120°C |