| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Sıcaklık direnci: | -40°C ila 120°C | Yüzey işleme: | Parlak / Mat / Buğulanmaz |
|---|---|---|---|
| Şekil: | Düz / Dik / Yan Mühürlü / Şekilli | Tip: | Ambalaj Film Ruloları |
| Sızdırmazlık tipi: | ısıl yapışmalı | Renk: | Şeffaf / Beyaz / Özel Renkler |
| Çekme Dayanımı: | 20 MPa - 50 MPa | Baskı: | 600kg |
| Vurgulamak: | Düz/Ayakta Duran/Yan Contalı/Şekilli Esnek Ambalaj Film Ruloları,Çekme Mukavemeti 20-50 MPa Ambalaj Film Ruloları,-40°C'den 120°C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı plastik ambalaj filmi ruloları |
||
| Ürün Adı | Paketleme filmi ruloları |
|---|---|
| Malzeme | Polietilen (PE) / Polipropilen (PP) / BOPP / PVC |
| Şekli | Düz / dik / yanları mühürlü / şekilli |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -40°C ile 120°C arasında |
| Çekim Gücü | 20 MPa - 50 MPa |
| Baskı | Çizim baskı |
| Genişliği | 100 mm - 1200 mm |