chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 120°C | Oppervlaktebehandeling: | Glanzend / Mat / Anticondens |
|---|---|---|---|
| Vorm: | Plat/staand/verzegeld/gevormd | Type: | Verpakkingsfolierollen |
| Afdichtingstype: | Verzegelbare hitte | Kleur: | Transparant / wit / aangepaste kleuren |
| Treksterkte: | 20 MPa - 50 MPa | Afdrukken: | 600 kg |
| Markeren: | Platte/staande/zijnaad/gevormde flexibele verpakkingsfilmrollen,Treksterkte 20-50 MPa verpakkingsfilmrollen,Temperatuurbestendigheid -40°C tot 120°C Plastic verpakkingsfolie rollen |
||
| Productnaam | Verpakkingsfilmrolletjes |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen (PE) / polypropyleen (PP) / BOPP / PVC |
| Vorm | Vlak / rechtop / zijkant verzegeld / gevormd |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 120°C |
| Treksterkte | 20 MPa - 50 MPa |
| Drukwerk | Gravure drukken |
| Breedte | 100 mm - 1200 mm |