chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Chaozhou, Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Odporność na temperaturę: | -40°C do 120°C | Obróbka powierzchni: | Błyszczący / matowy / przeciwmgielny |
|---|---|---|---|
| Kształt: | Płaskie/stojące/z uszczelnieniem bocznym/kształtowane | Typ: | Rolki folii opakowaniowych |
| Rodzaj uszczelnienia: | Zgrzewalne | Kolor: | Kolory przezroczyste / białe / niestandardowe |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 20 MPa - 50 MPa | Druk: | Druk wklęsły |
| Podkreślić: | Rolki folii do elastycznych opakowań płaskich/stojących/z bocznym zgrzewem/kształtowych,Rolki folii opakowaniowej o wytrzymałości na rozciąganie 20-50 MPa,Odporność na temperaturę od -40°C do 120°C Wręby folii opakowaniowej z tworzyw sztucznych |
||
| Nazwa produktu | Wręby folii opakowaniowej |
|---|---|
| Materiał | Politylen (PE) / polipropylen (PP) / BOPP / PVC |
| Kształt | Płaskie / stojące / ściśnięte po bokach / kształtne |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 120°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa - 50 MPa |
| Drukowanie | Druk grawerowy |
| Szerokość | 100 mm - 1200 mm |