| Menşe yeri: | Chaozhou, Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Esnek Ambalaj Film Rulosu |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | Bir hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 12.000 Ton |
| Ürün adı: | Ambalaj Film Ruloları | Sıcaklık direnci: | -40°C ila 120°C |
|---|---|---|---|
| Baskı: | 600kg | Rulo başına uzunluk: | 500 Metre - 5000 Metre |
| Yüzey işleme: | Parlak / Mat / Buğulanmaz | Renk: | Şeffaf / Beyaz / Özel Renkler |
| Tip: | Ambalaj Film Ruloları | Genişlik: | 100mm - 1200mm |
| Vurgulamak: | Yüksek Çekme Mukavemetli Ambalaj Filmi Ruloları,Isıyla Yapıştırılabilir Esnek Ambalaj Filmi Ruloları,Otomatik Makine Paketlemeli Plastik Ambalaj Filmi Ruloları |
||
![]()
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Malzeme | Polietilen (PE) / Polipropilen (PP) / BOPP / PVC |
| Çekim Gücü | 20 MPa - 50 MPa |
| Genişliği | 100 mm - 1200 mm |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -40°C - 120°C |
| Mühürleme tipi | Sıcaklıktan Sızdırılabilir |