chat now
| Plaats van herkomst: | Chaozhou, Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Productnaam: | Verpakkingsfolierollen | Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 120°C |
|---|---|---|---|
| Afdrukken: | 600 kg | Lengte per rol: | 500 meter - 5000 meter |
| Oppervlaktebehandeling: | Glanzend / Mat / Anticondens | Kleur: | Transparant / wit / aangepaste kleuren |
| Type: | Verpakkingsfolierollen | breedte: | 100 mm - 1200 mm |
| Markeren: | Verpakkingsfilmrollen met hoge treksterkte,Warmte-verzegelbare flexibele verpakkingsfilmrollen,Automatische machineverpakking plastic verpakkingsfilmrollen |
||
![]()
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen (PE) / polypropyleen (PP) / BOPP / PVC |
| Treksterkte | 20 MPa - 50 MPa |
| Breedte | 100 mm - 1200 mm |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 120°C |
| Type afdichting | Warmteverzegelbaar |