chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Chaozhou, Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Nazwa produktu: | Rolki folii opakowaniowych | Odporność na temperaturę: | -40°C do 120°C |
|---|---|---|---|
| Druk: | Druk wklęsły | Długość na rolkę: | 500 metrów - 5000 metrów |
| Obróbka powierzchni: | Błyszczący / matowy / przeciwmgielny | Kolor: | Kolory przezroczyste / białe / niestandardowe |
| Typ: | Rolki folii opakowaniowych | szerokość: | 100 mm - 1200 mm |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie,Rolki elastycznej folii opakowaniowej zgrzewalnej,Rolki folii opakowaniowej z tworzyw sztucznych do pakowania automatycznego |
||
![]()
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał | Politylen (PE) / polipropylen (PP) / BOPP / PVC |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa - 50 MPa |
| Szerokość | 100 mm - 1200 mm |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 120°C |
| Rodzaj uszczelnienia | Zapewnione zębami cieplnymi |