chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Mrożone opakowanie żywności |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | 5-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 80000000 worków |
| Przybory: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Zalecana struktura: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Warstwy filmu: | 2/3/4 warstwy | Grubość: | 50 mikronów - 100 mikronów |
| Rozmiar standardowy: | Dostosowane na żądanie | szerokość: | 0-1200 mm |
| Wysokość: | 0-1200 mm | Długość: | 0-1200 mm |
| Kolor: | Maksymalnie 12 kolorów | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Druk: | Dostosowane na żądanie | Typ torby: | Mrożone opakowanie żywności |
| Właściwości barierowe: | Mrozoodporny, Odporny na przebicie, Przeciwmgielny, Nadmuchiwany, Bariera tlenowa, Odporność na temp | Aplikacje: | Słodycze, słodycze, ciastka, ciasteczka, detergenty do prania, szampony, żele pod prysznic, sosy, ar |
| Uszczelka: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach | MOQ: | 500kg |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Czas produkcji: | 10-20 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 ton | Linie produkcyjne: | 5 linii produkcyjnych |
| Temperatura: | -30 stopni | ||
| Podkreślić: | Bariera tlenowa Zamrożone opakowania żywności,Opakowanie Frost-Guard odporne na temperaturę,Wielowarstwowy worek opakowaniowy z barierą wilgotności |
||
| Materiał | Funkcja podstawowa | Kluczowa własność |
|---|---|---|
| PET | Warstwa zewnętrzna | Wysoka wytrzymałość, doskonała powierzchnia druku, stabilność wymiarowa |
| BOPP | Warstwa zewnętrzna/średnia | Bariera wilgoci, sztywność, wysoki połysk |
| PE (LDPE/LLDPE/HDPE) | Wewnętrzna warstwa uszczelniająca | Ogrzewalność termiczna, elastyczność, odporność na wilgoć |
| EVOH | Środkowa warstwa barierowa | Wyjątkowa bariera tlenowa i aromatyczna (w przypadku suchości) |
| PA (nylon) | Środkowa warstwa | Odporność na przebicie/abrację, wzmocnienie bariery gazowej |
| Metalizowany PET/BOPP | Środkowa warstwa | Zwiększona bariera światła, tlenu i wilgoci |
| Warstwa wiązania | Warstwa klejąca | Połączenia materiałów różnych od siebie (np. PE do EVOH) |
| Struktura | Typowe warstwy | Wnioski |
|---|---|---|
| 3 warstwy | PET // Klej // PE | Zamarznięte warzywa, owoce, lody |
| 4-warstwa | BOPP // EVOH // Tie // PE | Posiłki gotowe, owoce morza, wrażliwe mrożone produkty |
| 5-warstwa | PET // Metalizowana warstwa // PA // Tie // PE | Produkty mrożone klasy premium, produkty o przedłużonym okresie trwałości |
| Asymetryczne | Gęsta zewnętrzna / cienka wewnętrzna | Kosztowo efektywne, przyjazne dla maszyny projekty |
| Nieruchomości | Opis | Korzyści |
|---|---|---|
| Wyższa bariera pary wilgoci | Wysokiej gęstości warstwy PE zapewniają doskonałą odporność na przenoszenie pary wilgoci | Zapobiega poparzeniu się zamrażarki i tworzeniu się kryształów lodu poprzez minimalizowanie utraty wilgoci |
| Doskonała elastyczność w niskich temperaturach | Specjalnie wyprodukowane uszczelniacze PE pozostają elastyczne w temperaturze mrozu | Wyeliminuje pęknięcia i kruchość podczas transportu i przechowywania |
| Zwiększona bariera tlenowa | Warstwa PET i BOPP zapewniają umiarkowaną, ale skuteczną ochronę przeciw tlenowi | Zmniejsza utlenianie, zachowuje kolor, smak i wartość odżywczą |
| Niezawodność zamrożonych pieczęci | Zaawansowane warstwy cieplne utrzymują wytrzymałość wiązania w środowiskach mroźnych | Zapobiega awarii uszczelnienia i pękaniu opakowania, zapewniając bezpieczeństwo produktu |
| Odporność na tłuszcz i olej | Powierzchnia BOPP i PET jest odporna na oleje i tłuszcze | Utrzymuje wygląd opakowania i obsługuje wyraźne oznakowanie |
| Opcje materiałowe | Połączenia PET/PE, BOPP/PE |
| Struktura filmu | 2/3/4 Możliwe warstwy |
| Zakres grubości | 50-100 mikronów |
| Zakres temperatury | -40°C do 120°C |
| Szerokość | Do 1200 mm (wykonalne) |
| Drukowanie | Drukowanie grafu o wysokiej rozdzielczości, do 12 kolorów |
| Zakończenie | Wysokiego połysku / anty mgłowy mat |
| Siła pieczęci | ≥ 8 N/15 mm w temperaturze -18°C |
| Poziom przenoszenia pary wilgoci | < 5 g/m2/dzień w temperaturze 38°C, 90% RH |
| Wskaźnik przenoszenia tlenu | < 100 cm3/m2/dzień w temperaturze 23°C, 0% RH |