chat now
chat now
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 100 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Κατεψυγμένη συσκευασία τροφίμων |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Γλυκά, καραμέλες, μπισκότα, μπισκότα, απορρυπαντικό πλυντηρίου, σαμπουάν, αφρόλουτρο, σάλτσες, σπιτι |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Θερμοκρασία: | -30 βαθμοί | ||
| Επισημαίνω: | Οξυγονικό φραγμό Παγωμένες συσκευασίες τροφίμων,Συσκευασία Frost-Guard ανθεκτική στη θερμοκρασία,Πολυεπίπεδη συσκευαστική σακούλα με φραγμό υγρασίας |
||
| Υλικό | Πρωταρχική λειτουργία | Βασική ιδιοκτησία |
|---|---|---|
| ΠΕΤ | Εξωτερικό στρώμα | Υψηλή αντοχή, εξαιρετική επιφάνεια εκτύπωσης, σταθερότητα διαστάσεων |
| Μειωμένο | Εξωτερική/μέση στρώση | Αντίδραση στην υγρασία, σκληρότητα, υψηλή λάμψη |
| PE (LDPE/LLDPE/HDPE) | Εσωτερικό στρώμα σφράγισης | Θερμομόνωση, ευελιξία, αντοχή στην υγρασία |
| EVOH | Μεσαίο στρώμα φραγμού | Εξαιρετικό φραγμό οξυγόνου και αρώματος (όταν είναι στεγνό) |
| ΠΑ (Νάιλον) | Μεσαίο στρώμα | Αντοχή σε τρύπες/σίδερα, ενίσχυση του φραγμού αερίων |
| Μεταλλωμένο PET/BOPP | Μεσαίο στρώμα | Βελτιωμένο φως, οξυγόνο & υγρασία εμπόδιο |
| Τάι στρώμα | Διάφραξη αυτοκόλλησης | Σύνδεσμοι διαφορετικών υλικών (π.χ. PE προς EVOH) |
| Δομή | Τυπικά στρώματα | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| 3 στρώματα | ΠΕΤ // Κόλλημα // ΠΕ | Κατεψυγμένα λαχανικά, φρούτα, παγωτά |
| 4 στρώματα | BOPP // EVOH // Tie // PE | Ετοιμασμένα γεύματα, θαλασσινά, ευαίσθητα κατεψυγμένα τρόφιμα |
| 5 στρώματα | PET // Μεταλλωμένο στρώμα // PA // Tie // PE | Προϊόντα υψηλής ποιότητας κατεψυγμένα, προϊόντα με παρατεταμένη διάρκεια ζωής |
| Ασύμμετρη | Σκονός εξωτερικός / λεπτός εσωτερικός | Οικονομικά αποδοτικά, φιλικά προς τη μηχανή σχέδια |
| Ιδιοκτησία | Περιγραφή | Οφέλη |
|---|---|---|
| Ανώτερο φράγμα υγρασίας και ατμών | Τα στρώματα PE υψηλής πυκνότητας παρέχουν εξαιρετική αντοχή στην μετάδοση υγρασίας και ατμών | Αποτρέπει την καύση του ψυγείου και το σχηματισμό κρυστάλλων πάγου με ελαχιστοποίηση της απώλειας υγρασίας |
| Εξαιρετική ευελιξία σε χαμηλές θερμοκρασίες | Ειδικά παρασκευασμένα σφραγιστικά PE παραμένουν ευέλικτα σε θερμοκρασίες ψύξης | Εξάλειψη των ρωγμών και της εύθραυσης κατά τη μεταφορά και την αποθήκευση |
| Ενισχυμένο φραγμό οξυγόνου | Τα στρώματα PET και BOPP προσφέρουν μέτρια αλλά αποτελεσματική προστασία από το φράγμα οξυγόνου | Μειώνει την οξείδωση, διατηρώντας το χρώμα, τη γεύση και τη θρεπτική αξία |
| Η ακεραιότητα των ανθεκτικών στον παγετό σφραγίδων | Προηγμένα στρώματα θερμικής σφράγισης διατηρούν την αντοχή των δεσμών σε περιβάλλοντα κατάψυξης | Αποτρέπει την αποτυχία της σφραγίδας και την ρήξη της συσκευασίας, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια του προϊόντος |
| Ανθεκτικότητα στο λίπος και το λάδι | Οι εξωτερικές στρώσεις BOPP και PET είναι ανθεκτικές στα έλαια και τα λίπη | Διατηρεί την εμφάνιση της συσκευασίας και υποστηρίζει σαφή σήμανση |
| Υλικές επιλογές | Συνδυασμοί PET/PE, BOPP/PE |
| Δομή ταινίας | 2/3/4 Διαθέσιμα στρώματα |
| Περιοχή πάχους | 50-100 μικρών |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 120°C |
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με χαρακτικά υψηλής ευκρίνειας, έως 12 χρώματα |
| Τελειώστε επιλογές | Υψηλής λάμψης / αντιμίχλης ματ |
| Δυνατότητα σφραγίδας | ≥ 8 N/15 mm σε θερμοκρασία -18°C |
| Ποσοστό μετάδοσης υγρασίας | < 5 g/m2/ημέρα σε 38°C, 90% RH |
| Ταχύτητα μετάδοσης οξυγόνου | < 100 cm3/m2/ημέρα σε θερμοκρασία 23°C, 0% RH |