| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | bevroren voedselverpakking |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 100 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | bevroren voedselverpakking |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Snoep, snoep, koekjes, koekjes, wasmiddel, shampoo, douchegel, sauzen, huishoudelijke en persoonlijk |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Temperatuur: | -30 graden | ||
| Markeren: | Oxygenbarrière Bevroren voedselverpakkingen,Temperatuurbestendige vorstbeschermingsverpakking,Vochtbeveiligde meerlaagse verpakkingszak |
||
| Materiaal | Primaire functie | Belangrijkste eigendom |
|---|---|---|
| PET | Buitenste laag | Hoge sterkte, uitstekend afdrukoppervlak, dimensionale stabiliteit |
| BOPP | Buitenste/middenlaag | Vochtdichtheid, stijfheid, hoge glans |
| PE (LDPE/LLDPE/HDPE) | Innerlijke afdichting | Vergroting van het vermogen van de verwarming en het vermogen van de verwarming |
| EVOH | Middenbarrière | Uitzonderlijke zuurstof- en aromabarrière (bij droog gebruik) |
| PA (Nylon) | Middenlaag | Punctie/abrasiebestendigheid, versterking van de gasbarrière |
| Metalliseerd PET/BOPP | Middenlaag | Verbeterde belichtings-, zuurstof- en vochtbarrière |
| Bindend laag | Kleeflaag | Bindingen van verschillende materialen (bv. PE tot EVOH) |
| Structuur | Typische lagen | Toepassingen |
|---|---|---|
| 3 lagen | PET // Kleefstof // PE | Bevroren groenten, fruit, ijs |
| 4-laag | BOPP // EVOH // Tie // PE | Bereide maaltijden, vis, gevoelige diepvriesproducten |
| 5-laag | PET // gemetalliseerde laag // PA // Tie // PE | Premium diepvriesproducten, producten met verlengde houdbaarheid |
| Asymmetrisch | Dikke buitenkant / dunne binnenkant | Kosteneffectieve, machinevriendelijke ontwerpen |
| Vastgoed | Beschrijving | Voordelen |
|---|---|---|
| Superieure vochtdampbarrière | PE-lagen met een hoge dichtheid bieden uitstekende weerstand tegen vochtdamptransmissie | Vermijdt verbranding in de vriezer en vorming van ijskristallen door vochtverlies tot een minimum te beperken |
| Uitstekende flexibiliteit bij lage temperaturen | Speciaal geformuleerde PE-dichtingsmiddelen blijven bij vriestemperaturen flexibel | Vermijdt scheuren en breekbaarheid tijdens transport en opslag |
| Verbeterde zuurstofbarrière | PET- en BOPP-lagen bieden een matige maar effectieve zuurstofbarrièrebescherming | Vermindert oxidatie, behoudt kleur, smaak en voedingswaarde |
| Vroestbestendige zegelintegratie | Geavanceerde warmte-dichtingslagen houden de bindsterkte in ijzige omgevingen | Vermijdt het afbreken van de afdichting en het scheuren van de verpakking, waardoor de veiligheid van het product wordt gewaarborgd |
| Vet- en oliebestendigheid | BOPP- en PET-buitenlagen zijn bestand tegen olie en vetten | Behoudt het uiterlijk van het pakket en ondersteunt duidelijke merken |
| Materiële opties | PET/PE, BOPP/PE-combinaties |
| Filmstructuur | 2/3/4 Beschikbare lagen |
| Diktebereik | 50-100 micron |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 120°C |
| Breedte | tot en met 1200 mm (aanpasbaar) |
| Drukwerk | High-definition gravure printing, tot 12 kleuren |
| Beëindigingsopties | Hoogglanzend / anti-mist mat |
| Versterking van de zegel | ≥ 8 N/15 mm bij -18°C |
| Vochtdamptransmissie | < 5 g/m2/dag bij 38°C, 90% RH |
| Zuurstoftransmissie | < 100 cm3/m2/dag bij 23°C, 0% humiditeit |