chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| szerokość: | 0 mm - 1200 mm | Wydłużenie przy zerwaniu: | 200%-600% |
|---|---|---|---|
| Linie produkcyjne: | 5 | Kolor: | Dostępne kolory przezroczyste/niestandardowe |
| Odporność na temperaturę: | -40°C do 150°C | Przykładowe koszty: | 0-500 USD |
| Druk: | Opcje druku fleksograficznego / wklęsłego / cyfrowego | Długość: | 500m - 3000m |
| Podkreślić: | Szerokość 0mm - 1200mm Rolki Folii do Pakowania Elastycznego,Wydłużenie przy zerwaniu 200%-600% Rolki Folii Barierowej do Pakowania,Długość 500m - 3000m Rolki Folii do Pakowania z Tworzyw Sztucznych |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Koszty próbki | 0-500 USD |
| Szerokość | 0 mm - 1200 mm |
| Gęstość | 50-200 mikronów |
| Rodzaj druku | Druk grawerowy |
| Długość | 500 m - 3000 m |
| Opakowanie | Opakowanie maszyn samochodowych |
| Linie produkcyjne | 5 |
| Wyciąganie w przerwie | 200-600% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20-50 MPa |
![]()
![]()
![]()