chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| breedte: | 0 mm - 1200 mm | Verlenging bij breuk: | 200%-600% |
|---|---|---|---|
| Productielijnen: | 5 | Kleur: | Transparante / aangepaste kleuren beschikbaar |
| Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 150°C | Voorbeeldkosten: | 0-500USD |
| Afdrukken: | Flexografische / Gravure / Digitale printopties | Lengte: | 500m - 3000m |
| Markeren: | Breedte 0mm - 1200mm flexibele verpakkingsfilmrollen,Rek bij breuk 200%-600% barrièrefilm verpakkingsrollen,Lengte 500m - 3000m plastic verpakkingsfilmrollen |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Kosten voor monsters | 0-500 USD |
| Breedte | 0 mm - 1200 mm |
| Dikte | 50-200 micron |
| Typ van drukwerk | Gravure drukken |
| Lange | 500 m - 3000 m |
| Verpakking | Verpakking van auto-machines |
| Productielijnen | 5 |
| Verlenging bij breuk | 200% tot 600% |
| Treksterkte | 20-50 MPa |
![]()
![]()
![]()