chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| Uszczelka: | Pakowanie maszyn samochodowych | Grubość: | 50-200 mikronów |
|---|---|---|---|
| Kształt: | Dostosowane na żądanie | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | szerokość: | 0 mm - 1200 mm |
| Druk: | Opcje druku fleksograficznego / wklęsłego / cyfrowego | Długość: | 500m - 3000m |
| Podkreślić: | Rolki folii opakowaniowej o wydłużeniu 200%-600%,Rolki folii do opakowań elastycznych o szerokości 0mm - 1200mm,Rolki folii do opakowań z tworzyw sztucznych o długości 500m - 3000m |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiały | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe / Maty |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 150°C |
| Metody druku | Flexograficzne / Grawer / Cyfrowe |
| Pojemność produkcyjna | 5 linii produkcyjnych |
| Zakres grubości | 50-200 mikronów |
| Długość rolki | 500 m - 3000 m |
| Wyciąganie w przerwie | 200-600% |
![]()
![]()