chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| Verpakking: | Automachine Verpakking | Dikte: | 50-200 micron |
|---|---|---|---|
| Vorm: | Op verzoek aangepast | Afdruktype: | 600 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | breedte: | 0 mm - 1200 mm |
| Afdrukken: | Flexografische / Gravure / Digitale printopties | Lengte: | 500m - 3000m |
| Markeren: | Verpakkingsfilmrollen met 200%-600% rek,Flexibele verpakkingsfilmrollen met een breedte van 0 mm - 1200 mm,Plastic verpakkingsfilmrollen met een lengte van 500 m - 3000 m |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materialen | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend / Mat |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 150°C |
| Drukmethoden | Flexografisch / Gravure / Digitaal |
| Productiecapaciteit | 5 productielijnen |
| Diktebereik | 50-200 micron |
| Rollengte | 500 m - 3000 m |
| Verlenging bij breuk | 200% tot 600% |
![]()
![]()