| لایه های فیلم: | 2/3/4 لایه ها | ضخامت: | 60 میکرون - 150 میکرون |
|---|---|---|---|
| اندازه استاندارد: | سفارشی در صورت درخواست | عرض: | 0-1200 میلی متر |
| ارتفاع: | 0-1200 میلی متر | طول: | 0-1200 میلی متر |
| رنگ: | حداکثر 12 رنگ | نوع چاپ: | چاپ گراور |
| مواد: | PET، BOPP، CPP، PA، PE، RCPP، CPE، VMPET، AL، EVOH | چاپ: | سفارشی در صورت درخواست |
| ساختار پیشنهادی: | PET/VMPET/PE؛ PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE | نوع کیف: | کیسه سس |
| ویژگی های سد: | مقاوم در برابر یخ زدگی، مقاوم در برابر سوراخ، ضد مه، بادی، مانع اکسیژن، مقاومت در برابر دما، مانع رط | برنامه های کاربردی: | کیسه سس برای سس های سفره، سس های آشپزی، سس ها و سس ها، چاشنی های مایع، روغن ها و شربت ها |
| بسته بندی: | بسته بندی کارتن، بسته بندی شده در پالت | MOQ: | 500 کیلوگرم |
| هزینه های نمونه: | 0-500 USD | زمان تولید: | 10-20 روز |
| زمان تولید: | 10-20 روز | قابلیت ارائه: | 1000 تن |
| قابلیت ارائه: | 1000 تن | خطوط تولید: | 5 خط تولید |
| خطوط تولید: | 5 خط تولید |
تولید کننده ی عزیز مواد غذایی، شما مشکلی دارید که بیشتر تامین کنندگان بسته بندی آن را درک نمی کنند. شما یک محصول کرم دار می سازید که در ۹۰ درجه سانتیگراد از آب آشامیدنی خارج می شود و نیاز به بسته بندی فوری دارد.کیسه های استاندارد نمی توانند 90 درجه سانتی گراد را تحمل کنند - مهر آنها نرم می شودبعد از پر کردن، وقتی محصولات به مخزن سرد می روند، همان مهر ها شکننده و ترک می شوند.
ما خلق کردیمSizzleSealTMبرای حل هر سه مشکل به طور همزمان: مقاومت در برابر گرما، انعطاف پذیری ذخیره سازی سرد، و آلودگی مهر از محصولات کرم دار.
| پارامتر | ارزش | چرا این مشکل وجود دارد؟ |
|---|---|---|
| دمای پر کردن | ۹۰ درجه سانتیگراد | اکثر فیلم های PE در این دمای نرم می شوند و قدرت مهر را از دست می دهند |
| زمان در دمای | 10 تا 30 ثانیه در طول پر کردن | مهر و موم ها باید در حالی که محصول هنوز داغ است شکل بگیرند |
| دوره خنک کننده | 30-60 دقیقه | مهر و موم ها در طول تغییر دما تحت فشار هستند |
| پارامتر | ارزش | چرا این مشکل وجود دارد؟ |
|---|---|---|
| دمای ذخیره سازی | 0-10°C (32-50°F) | بسیاری از انواع PE در دمای سرد شکننده می شوند |
| مدت نگهداری | روزها تا ماه ها | نیاز به یکپارچگی طولانی مدت مهر |
| خطر منجمد شدن | بعضی از محصولات ممکن است یخ زده شوند | -10 درجه سانتیگراد برای حاشیه ایمنی لازم است |
| آلودگی | تاثیر بر مهر و موم های استاندارد |
|---|---|
| چربی ها و روغن ها | ایجاد سطح ضد چسب - مهر و موم نمی خواهد پیوند |
| پروتئین های شیر | سوختن و کربن در 90 درجه سانتیگراد - ایجاد ذرات که بسته شدن را مسدود می کند |
| مواد جامد پنیر | به منطقه مهر و موم - جلوگیری از بسته شدن تمیز |
| مشکل | SizzleSealTM راه حل |
|---|---|
| گرمای پر کردن 90 درجه سانتیگراد | لایه ی بیرونی PET با ثبات گرما (در برابر 150 درجه سانتیگراد مقاومت می کند) |
| شکنندگی ذخیره سازی سرد | فرمولاسیون PE با دمای پایین (معکوس در -10°C) |
| آلودگی فله از کرم | تکنولوژی مهر و موم ضد خستگی (مختم از طریق چربی و روغن) |
| مالکیت | ارزش | چرا اهمیت می دهید؟ |
|---|---|---|
| مقاومت گرما | تا 150 درجه سانتیگراد | در دمای پر کردن 90 درجه سانتیگراد کوچک نمی شود یا منحرف نمی شود |
| وضوح | عالی بود | محصول خامه دارت از داخل کيسه خوشمزه به نظر ميرسه |
| قدرت | بالا | مقاومت در برابر سوراخ شدن در هنگام حمل و نقل |
| سطح چاپ | عالی بود | برندت خوب و حرفه اي به نظر مياد |
| مالکیت | ارزش | چرا اهمیت می دهید؟ |
|---|---|---|
| شروع مهر | 110 تا 130 درجه سانتیگراد | مهر و موم قابل اطمینان حتی زمانی که محصول هنوز داغ است |
| داروی ضد خستگی | مالکیت | مهر و موم از طریق چربی ها، روغن ها و مواد جامد شیر |
| مقاومت در دمای پایین | -10°C تا 10°C | در مخزن سرد شکستگی وجود ندارد |
| در تماس با مواد غذایی امن است | ANVISA، FDA، مطابقت با اتحادیه اروپا | براي بازار هاي برزيل و بين المللي امنه |
| دمای پر کردن | قدرت مهر و موم (N/15mm) | نتیجه |
|---|---|---|
| ۷۰ درجه سانتیگراد | 32 | موفق - عالی |
| ۸۰ درجه سانتیگراد | 30 | موفق - عالی |
| ۹۰ درجه سانتیگراد | 28 | پاس - خیلی خوب |
| 95°C | 25 | عبور - خوب |
| 100 درجه سانتیگراد | 18 | حاشیه ای (نه توصیه شده) |
| سطح آلودگی | مقاومت مهر و موم استاندارد PE | قدرت مهر و موم SizzleSealTM |
|---|---|---|
| پاک (0٪) | 32 N/15mm | 32 N/15mm |
| نور (۵٪ پوشش) | 14 N/15mm (شکستگی جزئی) | 30 N/15mm (پاس) |
| متوسط (10 درصد پوشش) | 8 N/15mm (شکسته) | 27 N/15mm (پاس) |
| سنگین (20٪ پوشش) | 0 N/15mm (شکست کامل) | 22 N/15mm (پاس - خوب) |
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| ساختار | PET / ضد آلودگی PE |
| ضخامت کل | 72-112μm (با توجه به ضخامت PE) |
| ضخامت PET | 12μm |
| ضخامت PE | 60-100μm |
| وضوح | شفافیت بالا |
| حداکثر دمای پر کردن | 95°C (203°F) |
| محدوده ذخیره سازی سرد | -10°C تا 10°C (14°F تا 50°F) |
| بازار | مقررات | وضعیت SizzleSealTM |
|---|---|---|
| برزیل | قطعنامه ANVISA RDC 88/2016 | مطابقت دارد |
| ایالات متحده | FDA 21 CFR | مطابقت دارد |
| اروپا | اتحادیه اروپا 10/2011 | مطابقت دارد |