| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Τσάντα σάλτσας |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 60 micron - 150 micron |
|---|---|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος |
| Συνιστώμενη δομή: | PET/VMPET/PE; PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE | Τύπος τσάντας: | Τσάντα σάλτσας |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Σακουλάκια σάλτσας για επιτραπέζιες σάλτσες, μαγειρικές σάλτσες, ντρέσινγκ και ντιπ, υγρά καρυκεύματ |
| συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες | Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
Αγαπητέ παραγωγό τροφίμων, έχετε ένα πρόβλημα που οι περισσότεροι προμηθευτές συσκευασίας δεν καταλαβαίνουν.Οι τυποποιημένες τσάντες δεν μπορούν να αντέξουν 90 °C - οι σφραγίδες τους μαλακώνουνΜετά τη γέμιση, όταν τα προϊόντα πηγαίνουν στην αποθήκη ψύξης, αυτές οι ίδιες σφραγίδες γίνονται εύθραυστες και ρωγμές.
ΔημιουργήσαμεSizzleSealTMνα λύσουμε και τα τρία προβλήματα ταυτόχρονα: αντοχή στη θερμότητα, ευελιξία στην αποθήκευση στο κρύο και μόλυνση των σφραγίδων από κρέμα προϊόντα.
| Παράμετρος | Αξία | Γιατί Είναι Πρόβλημα |
|---|---|---|
| Θέρμανση πλήρωσης | 90°C (194°F) | Τα περισσότερα φιλμ PE μαλακώνουν και χάνουν την αντοχή σφραγίδας σε αυτή τη θερμοκρασία |
| Χρόνος θερμοκρασίας | 10-30 δευτερόλεπτα κατά τη διάρκεια της γέμισης | Οι σφραγίδες πρέπει να σχηματίζονται ενώ το προϊόν είναι ακόμα ζεστό |
| Περίοδος ψύξης | 30-60 λεπτά | Οι σφραγίδες πιέζονται κατά την αλλαγή θερμοκρασίας |
| Παράμετρος | Αξία | Γιατί Είναι Πρόβλημα |
|---|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | 0-10°C (32-50°F) | Πολλές ποιότητες PE γίνονται εύθραυστες σε χαμηλές θερμοκρασίες |
| Διάρκεια αποθήκευσης | Ημέρες έως μήνες | Απαιτείται μακροχρόνια ακεραιότητα της σφραγίδας |
| Κίνδυνος πάγωσης | Ορισμένα προϊόντα μπορεί να παγώσουν | -10 °C ικανότητα που απαιτείται για το περιθώριο ασφάλειας |
| Καθαριστικό | Επιπτώσεις στις τυποποιημένες σφραγίδες |
|---|---|
| Λιπαρά και έλαια | Δημιουργήστε μη κολλώμενη επιφάνεια - η σφραγίδα δεν θα ενωθεί |
| Πρωτεΐνες γάλακτος | Κάψιμο και ανθρακούχωση στους 90 °C - δημιουργούν σωματίδια που εμποδίζουν την σφράγιση |
| Στερεά από τυρί | Κρατήστε την περιοχή σφραγισμένη - αποτρέψτε το καθαρό κλείσιμο |
| Προβλήματα | Λύση SizzleSealTM |
|---|---|
| Θέρμανση πλήρωσης 90°C | Θερμοσταθεροποιημένη εξωτερική στρώση PET (αντιστέκεται στους 150 °C) |
| Ευθραυστότητα ψυκτικής αποθήκευσης | Φόρμουλα PE χαμηλής θερμοκρασίας (ευέλικτη στους -10°C) |
| Η μόλυνση φώκιας από κρέμα | Τεχνολογία σφράγισης κατά της κόπωσης (σφράγιση μέσω λιπών και ελαίων) |
| Ιδιοκτησία | Αξία | Γιατί Σε Ενδιαφέρει |
|---|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 150°C | Δεν θα συρρικνωθεί ή να παραμορφωθεί σε θερμοκρασία πλήρωσης 90 ° C |
| Καθαρότητα | Εξαιρετικό. | Το κρεμαρό προϊόν σου φαίνεται ευχάριστο μέσα από την τσάντα. |
| Δύναμη | Υψηλή | Αντιστέκεται σε τρύπες κατά τη μεταφορά και τη μεταφορά |
| Επιφάνεια εκτύπωσης | Εξαιρετικό. | Η μάρκα σου φαίνεται κοφτερή και επαγγελματική. |
| Ιδιοκτησία | Αξία | Γιατί Σε Ενδιαφέρει |
|---|---|---|
| Αρχή της σφραγίδας | 110-130°C | Σφραγίζει αξιόπιστα ακόμη και όταν το προϊόν είναι ακόμα ζεστό |
| Φόρμουλα κατά της κόπωσης | Ιδιοκτησία | Σφραγίζει μέσα από λίπη, έλαια και στερεά υλικά γάλακτος |
| Δυνατότητα σε χαμηλές θερμοκρασίες | -10°C έως 10°C | Απαγορεύεται η ρωγμή στην αποθήκευση ψύξης |
| Ασφαλής για επαφή με τρόφιμα | ANVISA, FDA, συμμόρφωση με την ΕΕ | Ασφαλές για τις βραζιλιάνικες και διεθνείς αγορές |
| Θέρμανση πλήρωσης | Δυνατότητα σφραγίδας (N/15mm) | Αποτελέσματα |
|---|---|---|
| 70°C | 32 | Πέρασε - εξαιρετικό |
| 80°C | 30 | Πέρασε - εξαιρετικό |
| 90°C | 28 | Πέρασε πολύ καλά. |
| 95°C | 25 | Πέρασε - καλό |
| 100°C | 18 | Οριακό (δεν συνιστάται) |
| Επίπεδο μόλυνσης | Τυπική αντοχή σφραγίδας PE | Δυνατότητα σφραγίδας SizzleSealTM |
|---|---|---|
| Καθαρό (0%) | 32 N/15mm | 32 N/15mm |
| Φως (5% κάλυψη) | 14 N/15mm (μερική αποτυχία) | 30 N/15mm (διαχωρισμός) |
| Μέση (10% κάλυψη) | 8 N/15mm (αποτυχία) | 27 N/15mm (περίοδος) |
| Σοβαρή (20% κάλυψη) | 0 N/15mm (πλήρης αποτυχία) | 22 N/15mm (επιτυχία - καλή) |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δομή | ΠΕΤ / ΠΕ κατά της μόλυνσης |
| Συνολικό πάχος | 72-112μm (ανάλογα με το πάχος του PE) |
| Δάχος PET | 12 μm |
| ΠΕ πάχος | 60-100μm |
| Καθαρότητα | Υψηλή διαφάνεια |
| Μέγιστη θερμοκρασία πλήρωσης | 95°C (203°F) |
| Περιοχή αποθήκευσης σε ψύξη | -10°C έως 10°C (14°F έως 50°F) |
| Αγορά | Κανονισμός | Κατάσταση SizzleSealTM |
|---|---|---|
| Βραζιλία | ΑΝΒΙΣΑ Ψήφισμα RDC 88/2016 | Συμμόρφωση |
| ΗΠΑ | FDA 21 CFR | Συμμόρφωση |
| Ελλάδα | ΕΕ 10/2011 | Συμμόρφωση |