| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Sauszak |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 60 micron - 150 micron |
|---|---|---|---|
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | Breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Afdrukken: | Op verzoek aangepast |
| Aanbevolen structuur: | PET/VMPET/PE; PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE | Zaktype: | Sauszak |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Sauzenzakjes voor tafelsauzen, culinaire sauzen, dressings en dips, vloeibare specerijen, oliën en s |
| verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Productietijd: | 10-20 dagen | Levering vermogen: | 1000 ton |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Productielijnen: | 5 productielijnen |
Geachte voedselproducent, u heeft een probleem dat de meeste verpakkingsleveranciers niet begrijpen: u maakt een romig product dat bij 90 graden Celsius uit de ketel komt en onmiddellijk verpakken moet.Standaardzakjes kunnen niet 90°C aan - hun afdichtingen verzachtenNa het vullen, wanneer de producten in de koelruimte worden opgeslagen, worden dezelfde afdichtingen broos en barsten.
We hebben eenSizzleSealTMOm alle drie de problemen tegelijk op te lossen: hittebestendigheid, flexibiliteit van de koelopslag en besmetting van de afdichting door romige producten.
| Parameter | Waarde | Waarom het een probleem is |
|---|---|---|
| Vullingstemperatuur | 90°C (194°F) | Bij deze temperatuur verzachten en verliezen de meeste PE-films hun afdichtingssterkte |
| Tijd bij temperatuur | 10-30 seconden tijdens het vullen | Verzegelingen moeten ontstaan terwijl het product nog heet is |
| Koelingsperiode | 30-60 minuten | Verzegelingen worden gestrest bij temperatuurverandering |
| Parameter | Waarde | Waarom het een probleem is |
|---|---|---|
| Bergingstemperatuur | 0-10°C (32-50°F) | Veel PE-soorten worden broos bij lage temperaturen |
| Duur van opslag | Dagen tot maanden | Vereiste integriteit van de afdichting op lange termijn |
| Bevriezingrisico | Sommige producten kunnen bevriezen | -10°C-capaciteit nodig voor de veiligheidsmarge |
| Verontreinigende stof | Gevolgen op standaardzegels |
|---|---|
| Vetten en oliën | Creëer een niet-klevend oppervlak - verzegeling zal niet hechten |
| Eiwitten uit melk | Verbranden en verbranden bij 90°C - creëren deeltjes die het afdichten blokkeren |
| Vaste stoffen van kaas | Sluiting van het gebied - vermijden van schoon sluiting |
| Probleem | SizzleSealTM oplossing |
|---|---|
| 90°C vulwarmte | Hitte-gestabiliseerde PET-buitenste laag (weerstand biedt aan 150°C) |
| Breekbaarheid van de koelruimte | Laagtemperatuur PE-formule (flexibel bij -10°C) |
| Besmetting van zeehonden door room | Anti-vermoeidheidsdichtingstechnologie (dichtingen door vetten en oliën) |
| Vastgoed | Waarde | Waarom u erom geeft |
|---|---|---|
| Warmteweerstand | Tot 150°C | Niet krimpen of vervormen bij uw 90 ° C vultemperatuur |
| Duidelijkheid | Uitstekend. | Je romige product ziet er lekker uit door de zak. |
| Sterkte | Hoog | Weerstand biedt tegen lekken tijdens het hanteren en vervoeren |
| Afdrukoppervlak | Uitstekend. | Je merk ziet er scherp en professioneel uit. |
| Vastgoed | Waarde | Waarom u erom geeft |
|---|---|---|
| Initieering van het zegel | 110-130°C | Verzegelt op betrouwbare wijze, zelfs wanneer het product nog heet is |
| Anti-vermoeidheidsformule | Eigenaar | Verzegelingen door vetten, oliën en melkvaste stoffen |
| Toughness bij lage temperaturen | -10°C tot 10°C | Geen scheuren in koelruimte |
| Veilig voor contact met voedsel | ANVISA, FDA, EU-conform | Veilig voor de Braziliaanse en internationale markten |
| Volletemperatuur | Versterking van de afdichting (N/15 mm) | Resultaten |
|---|---|---|
| 70°C | 32 | Pass - uitstekend |
| 80°C | 30 | Pass - uitstekend |
| 90°C | 28 | Pass - zeer goed |
| 95°C | 25 | Pass - goed. |
| 100°C | 18 | Marginaal (niet aanbevolen) |
| Verontreinigingsniveau | Standaard PE-dichtheid | SizzleSealTM Zeilsterkte |
|---|---|---|
| Schoon (0%) | 32 N/15 mm | 32 N/15 mm |
| Licht (5% dekking) | 14 N/15 mm (gedeeltelijke storing) | 30 N/15 mm (doorlaat) |
| Gemiddeld (10% dekking) | 8 N/15mm (mislukking) | 27 N/15 mm (doorlaat) |
| Zwaar (20% dekking) | 0 N/15 mm (volledig mislukken) | 22 N/15mm (passend - goed) |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Structuur | PET / PE tegen verontreiniging |
| Totaal dikte | 72-112 μm (afhankelijk van de PE-dikte) |
| PET-dikte | 12 μm |
| PE-dikte | 60-100 μm |
| Duidelijkheid | Hoge transparantie |
| Maximale vultemperatuur | 95°C (203°F) |
| Koudopslagbereik | -10°C tot 10°C (14°F tot 50°F) |
| Markt | Verordening | SizzleSealTM Status |
|---|---|---|
| Brasilië | Aanbeveling van de Commissie aan de Raad van 13 juni 2016 betreffende de toepassing van de bepalingen van Verordening (EG) nr. 45/2001 van het Europees Parlement en de Raad betreffende de bescherming van de rechten van de mens (PB L 347 van 15.11.2016, blz. 1). | Voldoende |
| VS | FDA 21 CFR | Voldoende |
| Europese Unie | EU 10/2011 | Voldoende |