chat now
chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Elastyczna rolka folii opakowaniowej |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | Tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 12 000 ton |
| szerokość: | 0 mm - 1200 mm | Wytrzymałość na rozciąganie: | 20-50 MPa |
|---|---|---|---|
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Tworzywo: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Grubość: | 50-200 mikronów |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 200%-600% | Odporność na temperaturę: | -40°C do 150°C |
| Podkreślić: | Wytrzymałe rolki folii opakowaniowej,Rolki folii opakowaniowej z błyszczącym/matowym wykończeniem,Przezroczyste rolki folii opakowaniowej w niestandardowych kolorach |
||
![]()
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość | 500 m - 3000 m |
| Odporność na temperaturę | -40°C do 150°C |
| Opcje drukowania | Flexograficzne / Grawer / Cyfrowe |
| Gęstość | 50-200 mikronów |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20-50 MPa |
| Wybór koloru | Przejrzystość / kolorystyka |
![]()
![]()