chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Flexibele verpakkingsfilmrol |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | Een week |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 12.000 ton |
| breedte: | 0 mm - 1200 mm | Treksterkte: | 20-50 MPA |
|---|---|---|---|
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Afdruktype: | 600 kg |
| materiaal: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Dikte: | 50-200 micron |
| Verlenging bij breuk: | 200%-600% | Temperatuurbestendigheid: | -40°C tot 150°C |
| Markeren: | Duurzame Verpakkingsfilmrollen,Verpakkingsfilmrollen met Glanzende Matte Afwerking,Transparante Verpakkingsfilmrollen in Aangepaste Kleuren |
||
![]()
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Lange | 500 m - 3000 m |
| Temperatuurbestendigheid | -40°C tot 150°C |
| Printopties | Flexografisch / Gravure / Digitaal |
| Dikte | 50-200 micron |
| Treksterkte | 20-50 MPa |
| Kleurenopties | Transparante / aangepaste kleuren |
![]()
![]()