| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Σακούλα ψητού κοτόπουλου |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 150 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Θήκη αντιστάθμισης |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Προϊόντα κρέατος, Έτοιμα προς κατανάλωση γεύματα, Ξηροί καρποί, Ξηροί καρποί, Σούπες |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Επισημαίνω: | Υλικό CPP Ροτίσερι Τύφλες συσκευασίας κοτόπουλου,Θήκη ρετόρτ ανθεκτική σε θερμοκρασία,Τύπος συσκευασίας τροφίμων με φραγμό υγρασίας |
||
Η δική μαςΤσάντα συσκευασίας ψημένου κοτόπουλου υψηλής απόδοσηςΗ συσκευασία που χρησιμοποιείται για την παρασκευή των τροφίμων που προορίζονται για την κατανάλωση, είναι ειδικά σχεδιασμένη για να ανταποκρίνεται στις απαιτητικές απαιτήσεις της συσκευασίας πουλερικών σε θερμό, έτοιμο προς κατανάλωση.τα σούπερ μάρκετ, τα παντοπωλεία, τα εστιατόρια ψησίματος και οι εμπορικές επιχειρήσεις επεξεργασίας τροφίμων, αυτή η προηγμένη λύση συσκευασίαςυλικά επιλεγμένα με ακρίβεια,ισχυρή αντοχή στη θερμότητα, καιυψηλής εκτυπωσιμότηταςνα προστατεύσει την ποιότητα του προϊόντος, αυξάνοντας παράλληλα την παρουσία της μάρκας στο σημείο πώλησης.
![]()
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δομή ταινίας | Σύνθετο υλικό 2 στρωμάτων |
| Επιλογές | PET / CPP ή PET / PE |
| Περιοχή πάχους | 50×120 μικρών (πλήρως προσαρμόσιμη) |
| Δυνατότητα θερμικής σφραγίδας | Βελτιστοποιημένο για εφαρμογές θερμής γέμισης |
| Χρήση | Ψητό κοτόπουλο, ζεστό φαγητό, λιχουδιές |
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο | Μέχρι 1200 mm |
| Διάρκεια | Μέχρι 1200 mm |
Όλα τα μεγέθη προσαρμοσμένα κατόπιν αιτήματος για να ταιριάζουν στην σειρά προϊόντων σας.
![]()
![]()
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσετε τις ανάγκες σας για προσαρμοσμένη συσκευασία και να ζητήσετε δείγματα!
![]()