| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Σακούλα ψητού κοτόπουλου |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 150 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Θήκη αντιστάθμισης |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Προϊόντα κρέατος, Έτοιμα προς κατανάλωση γεύματα, Ξηροί καρποί, Ξηροί καρποί, Σούπες |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Επισημαίνω: | Τύπωση υψηλής ευκρίνειας με σακούλα ψημένου κοτόπουλου,Πολυστρωτή πλαστική σακούλα ψημένου κοτόπουλου |
||
Λύσεις συσκευασίας ψημένου κοτόπουλου υψηλής απόδοσης - προηγμένες πολλαπλές στρώσεις σάκων με ανώτερη προστασία από λίπος, άρωμα και φως
Κατασκευασμένες με τελειότητα, οι λύσεις συσκευασίας ψημένου κοτόπουλου συνδυάζουν την προηγμένη τεχνολογία υλικών με καινοτόμο σχεδιασμό.Με προηγμένες πολυεπίπεδες σακούλες ανατροπής και εξειδικευμένα φουσκωτά συστήματα συσκευασίας, τα προϊόντα αυτά προσφέρουν εξαιρετική προστασία από το λίπος, το λάδι, τη μεταφορά αρώματος και την έκθεση στο φως, ενώ παράλληλα προσφέρουν ιδιότητες αντιψύξης και αντιμίχλωσης για τη βέλτιστη παρουσίαση του προϊόντος.
![]()
Οι καινοτόμες λύσεις συσκευασίας μας εξασφαλίζουν ότι τα προϊόντα ψημένου κοτόπουλου διατηρούν τη φρεσκάδα, τη γεύση και την οπτική τους ελκυστικότητα καθ' όλη τη διάρκεια ζωής τους.παρέχοντας την αντοχή και την προστασία που απαιτούνται για τις σύγχρονες προκλήσεις διανομήςΚάθε λύση υποστηρίζεται από τη δέσμευσή μας για ποιότητα και υποστηρίζεται από εξατομικευμένη τεχνική εμπειρογνωμοσύνη για να ανταποκριθεί στις συγκεκριμένες απαιτήσεις συσκευασίας σας.
![]()
![]()
| Δομή ταινίας | 2 στρώματα |
|---|---|
| Υλικό | PET / CPP ή PET / PE |
| Περιοχή πάχους | 50 - 120 μm (προσαρμόζεται ανάλογα με τις απαιτήσεις) |
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο | Μέχρι 1200 mm |
| Διάρκεια | Μέχρι 1200 mm |
Όλα τα μεγέθη προσαρμοσμένα κατόπιν αιτήματος για να ταιριάζουν στην σειρά προϊόντων σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσετε τις ανάγκες σας για προσαρμοσμένη συσκευασία και να ζητήσετε δείγματα!