| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | bevroren voedselverpakking |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 100 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | bevroren voedselverpakking |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Snoep, snoep, koekjes, koekjes, wasmiddel, shampoo, douchegel, sauzen, huishoudelijke en persoonlijk |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | Vorstbestendige verpakking voor diepvriesproducten,Gevriesde voedselzak met meerdere lagen,Anti-condens vorstbeschermingsverpakking |
||
| Materiaal | Doel | Belangrijkste eigenschappen |
|---|---|---|
| PET(Polyethyleentereftalaat) | Buitenste structuurlaag | Hoge sterkte, uitstekend afdrukoppervlak, helderheid, duurzaamheid |
| BOPP(Biaxiaal georiënteerd polypropyleen) | Buitenste/barrièrelaag | Vochtbestendigheid, stijfheid, hoogglanzende afwerking |
| PE(polyethyleen) | Innerlijke afdichting | Vermogen om warmte af te sluiten, flexibiliteit bij lage temperaturen, vochtbarrière |
| EVOH(Ethyleen vinylalcohol) | Kernbarrièrelaag | Superieure zuurstof- en aromabarrière |
| PA- Ik heb het nodig. | Versterkingslaag | Punctieweerstand, taaiheid, versterking van de gasbarrière |
| Metalleerde films(met aluminium bekleed PET/BOPP) | Verbeterde barrièrelaag | Lichtbarrière, verbeterde zuurstof- en vochtbescherming |
| Bindlagen | Verbindingsmiddel | Chemische hechting tussen verschillende materialen |
| Bedreiging | Beschermingssysteem |
|---|---|
| Vochtverlies | PE-lagen creëren een effectieve dampdampbarrière die uitdroging en vriesbrand voorkomt |
| Blootstelling aan zuurstof | EVOH of gemetalliseerde lagen blokkeren zuurstofpenetratie, waardoor oxidatie en ranzigheid voorkomen worden |
| Lichtschade | Ondurchskynende of gemetalliseerde lagen beschermen tegen UV-licht dat kleuren en voedingsstoffen kan afbreken |
| Fysieke schade | PET- en PA-lagen bieden punctie- en scheurbestand tegen scherpe randen en ruwe behandeling |
| Extreme temperaturen | Speciaal vervaardigde PE-formulieren blijven bij temperaturen tot -40°C flexibel en dichtdicht |
| Geuroverdracht | EVOH-barrière voorkomt aroma-migratie tussen verpakte producten |
| Grijp/olie migratie | BOPP- en PET-lagen weerstaan oliepenetratie van vetrijke voedingsmiddelen |
| Microbiële besmetting | De integriteit van het zegel voorkomt externe besmetting |
| Voordeel | Beschrijving |
|---|---|
| Verlengde houdbaarheid | Een uitgebreide barrièrebescherming vertraagt de afbraak en verlengt de versheid van het product aanzienlijk |
| Behoud van de kwaliteit | Behoudt de textuur, smaak, kleur en voedingswaarde gedurende de opslag |
| Betrouwbaarheid van de toeleveringsketen | Kan bestand zijn tegen de fysieke eisen van transport, opslag en detailhandel |
| Brandverbetering | Met hoogwaardige drukoppervlakken kunnen levendige afbeeldingen worden gemaakt die opvallen in koelkasten |
| Operationeel rendement | De in de bijlage bij deze verordening vermelde onderdelen zijn bedoeld voor de toepassing van de in bijlage I bij Verordening (EG) nr. 882/2004 bedoelde voorschriften. |
| Materiële efficiëntie | Een lichte constructie vermindert het materiaalgebruik en de verzendkosten in vergelijking met starre alternatieven |
| Flexibiliteit bij aanpassing | Kan op maat worden gemaakt in grootte, vorm, dikte en kenmerken (verkoopbaar, staande, enz.) |
| Naleving van de voorschriften inzake voedselveiligheid | Vervaardigd met voedselkwaliteitsmaterialen die voldoen aan de wereldwijde normen |
| Opties voor duurzaamheid | Verkrijgbaar in recyclebare constructies van eenmalig materiaal en ontwerpen met een verminderde dikte |
| Materiële opties | PET/PE, BOPP/PE-combinaties |
|---|---|
| Filmstructuur | 2/3/4 Beschikbare lagen |
| Diktebereik | 50-100 micron |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 120°C |
| Maximale afmetingen | 1200 mm (W) * 1200 mm (H) * 1200 mm (L) |