chat now
chat now
chat now
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | verpakkingszak voor huisdierenvoeding |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 150 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | verpakkingszak voor huisdierenvoeding |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Kunststofverbindingen, chemicaliën, waspoeder |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | PE-filmstructuur huisdiervoederzak,Zuurstofbarrière voor huisdieren,Lichte design verpakkingszakken voor honden |
||
| Beschikbare structuren | PET/VMPET/PE, BOPP/PE of aangepaste meerlagige films |
| Diktebereik | 75 ∼ 135 micron (aanpasbaar) |
| Barrièreprestaties | Zuurstoftransmissie < 2,0 cm3/m2/dag; vochtbarrière < 5,0 g/m2/dag |
| Versterking van de zegel | 12 ‰ 20 N/15 mm voor betrouwbare sluiting |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
