| Malzemeler: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Önerilen Yapı: | PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE |
|---|---|---|---|
| Film Katmanları: | 2/3/4Katmanlar | Kalınlık: | 50 mikron - 150 mikron |
| Standart boyut: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş | Genişlik: | 0-1200mm |
| Yükseklik: | 0-1200mm | Uzunluk: | 0-1200mm |
| Renk: | Maksimum 12 renk | Yazdırma Türü: | 600kg |
| Baskı: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş | Çanta Tipi: | Kahve Sıvı Torbası |
| Bariyer Özellikleri: | Donmaya Dayanıklı, Delinmeye Dayanıklı, Buğulanmaz, Şişme, Oksijen Bariyeri, Sıcaklık Dayanımı, Nem | Uygulamalar: | Plastik Bileşikler, Kimyasallar, Çamaşır Tozu |
| paketleme: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj | Adedi: | 500kg |
| Örnek Maliyetler: | 0-500USD | Üretim Süresi: | 10-20 gün |
| Yetenek temini: | 1000 ton | Üretim Hatları: | 5 Üretim Hattı |
| Vurgulamak: | Oksijen bariyer sıvı ayağa kalkan torbalar,Şeffaf Kahve Ambalajı Kalkın Çantalar |
||
Gelişmiş oksijen bariyeri ve aroma kilitleme teknolojisi özel olarak kaliteli kahve ambalajı için tasarlanmıştır, mutlak koruma ve genişletilmiş tazelik sağlar.
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| Oksijen iletimi | < 0,04 cc/m2/24h 23°C/0% RH'de |
| Su buharı iletimi | < 0,07 g/m2/24 saat 38°C/90% RH'de |
| Işık iletimi | 200-2500nm'de 0% |
| Aromasal Bariyer Verimliliği | 99Önemli uçucu bileşikler için %2, |
| Asgari Sipariş miktarı | 500 kg |
| Örnekler | Kullanılabilir ($0 - $500 USD) |
| Baskı plaka ücreti | 70 - 150 ABD Doları (bir kerelik ücret) |
| Paketleme | Uluslararası nakliye için karton ve palet halinde |
Özel kahve ambalajlama çözümünüzü geliştirmek için bugün bizimle iletişime geçin.