| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Σακούλα Υγρού Καφέ |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/AL/PE; PET/AL/PA/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 150 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Σακούλα Υγρού Καφέ |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Πλαστικές ενώσεις, χημικά, σκόνη πλυσίματος |
| συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Επισημαίνω: | Υγρά οξυγόνου φραγμός όρθιοι σάκοι,Διαφανείς συσκευασίες καφέ |
||
Προηγμένη τεχνολογία φραγής οξυγόνου και κλειδώματος αρώματος ειδικά σχεδιασμένη για συσκευασία καφέ υψίστης ποιότητας, προσφέροντας απόλυτη προστασία και παρατεταμένη φρεσκάδα.
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Μετάδοση Οξυγόνου | <0,04 cc/m²/24h στους 23°C/0% RH |
| Μετάδοση Υδρατμών | <0,07 g/m²/24h στους 38°C/90% RH |
| Μετάδοση Φωτός | 0% στους 200-2500nm |
| Αποτελεσματικότητα Φραγής Αρώματος | 99,2% για βασικές πτητικές ενώσεις |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 500kg |
| Δείγματα | Διαθέσιμα (0$ - 500$ USD) |
| Χρέωση Πλάκας Εκτύπωσης | 70$ - 150$ USD (εφάπαξ χρέωση) |
| Συσκευασία | Ασφαλισμένα σε χαρτοκιβώτια και παλετοποιημένα για διεθνή αποστολή |
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να αναπτύξετε την προσαρμοσμένη λύση συσκευασίας καφέ σας.