chat now
chat now
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | HUAXING |
| Sertifika: | SGS, FDA, ISO |
| Model numarası: | Evcil hayvan yiyecek ambalajı torbası |
| Min sipariş miktarı: | 500kg |
| Fiyat: | 1USD |
| Ambalaj bilgileri: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Teslim süresi: | 5-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 80000000 Çanta |
| Malzemeler: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Önerilen Yapı: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Film Katmanları: | 2/3/4Katmanlar | Kalınlık: | 50 mikron - 150 mikron |
| Standart boyut: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş | Genişlik: | 0-1200mm |
| Yükseklik: | 0-1200mm | Uzunluk: | 0-1200mm |
| Renk: | Maksimum 12 renk | Yazdırma Türü: | 600kg |
| Baskı: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş | Çanta Tipi: | Evcil hayvan yiyecek ambalajı torbası |
| Bariyer Özellikleri: | Donmaya Dayanıklı, Delinmeye Dayanıklı, Buğulanmaz, Şişme, Oksijen Bariyeri, Sıcaklık Dayanımı, Nem | Uygulamalar: | Plastik Bileşikler, Kimyasallar, Çamaşır Tozu |
| Ambalaj: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj | Adedi: | 500kg |
| Örnek Maliyetler: | 0-500USD | Üretim Süresi: | 10-20 gün |
| Yetenek temini: | 1000 ton | Üretim Hatları: | 5 Üretim Hattı |
| Vurgulamak: | Gloss Finish Pet Food Packaging Bag (Evcil hayvanlar için gıda ambalajı),Oksijen Bariyeri Evcil hayvan yiyecek torbası,Nem engelli evcil hayvanlar için yiyecek ambalajı torbası |
||
| Yapı | PET (12-20μm) / VMPET (12-15μm) / PE (50-100μm) |
| Toplam Kalınlık | 75-135μm (özelleştirilebilir) |
| Oksijen iletim oranı | <1,0 cm3/m2/gün |
| Su buharı iletimi | < 1,5 g/m2/gün |
| Mühür Gücü | 15-25 N/15 mm |
| En düşük mühürleme sıcaklığı | 130-150°C |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -10°C ile 60°C arasında |