chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Mrożone opakowanie żywności |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | 5-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 80000000 worków |
| Przybory: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Zalecana struktura: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Warstwy filmu: | 2/3/4 warstwy | Grubość: | 50 mikronów - 100 mikronów |
| Rozmiar standardowy: | Dostosowane na żądanie | szerokość: | 0-1200 mm |
| Wysokość: | 0-1200 mm | Długość: | 0-1200 mm |
| Kolor: | Maksymalnie 12 kolorów | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Druk: | Dostosowane na żądanie | Typ torby: | Mrożone opakowanie żywności |
| Właściwości barierowe: | Mrozoodporny, Odporny na przebicie, Przeciwmgielny, Nadmuchiwany, Bariera tlenowa, Odporność na temp | Aplikacje: | Słodycze, słodycze, ciastka, ciasteczka, detergenty do prania, szampony, żele pod prysznic, sosy, ar |
| Uszczelka: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach | MOQ: | 500kg |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Czas produkcji: | 10-20 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 ton | Linie produkcyjne: | 5 linii produkcyjnych |
| Podkreślić: | Mrozoodporna torebka do pakowania mrożonej żywności,Odporne na przebicie wielowarstwowe opakowanie do mrożonej żywności,Właściwości przeciw mgły Opakowania ochronne przed mrozem |
||
| Materiał | Główną rolę | Kluczowe cechy |
|---|---|---|
| PET(tereftalat polietylenowy) | Zewnętrzna warstwa konstrukcyjna | Wysoka wytrzymałość, przejrzystość, sztywność, doskonała powierzchnia druku |
| BOPP(Biaxially Oriented Polypropylene) | Warstwa zewnętrzna/barjera wilgociowa | Wysoka bariera wilgoci, błyszczące wykończenie, stabilność wymiarowa |
| PE(Polyetylen) | Wewnętrzna warstwa uszczelniająca | Zapewnienie ścierności cieplnej, elastyczność w niskich temperaturach, odporność na wilgoć |
| EVOH(Alkohol winylowy etylenowy) | bariera tlenowa w rdzeniu | Wyjątkowa bariera tlenowa i aromatyczna podczas przechowywania w stanie suchym |
| PA(Polyamid/Nylon) | Warstwa wzmocnienia | Wyższa odporność na przebicie i łamanie, wytrzymałość |
| Filmy metalizowane | Zwiększona warstwa barierowa | Poprawiona bariera świetlna, tlenowa i wilgotna dzięki powłoki aluminiowej |
| Powierzchnia wiązania/przylepnej warstwy | Środek wiążący | Zapewnia silną adhezję między różnymi warstwami |
| Zagrożenie | Mechanizm ochrony |
|---|---|
| Utrata wilgoci i oparzenia w zamrażarce | Wysokiej gęstości warstwy PE i BOPP zapewniają skuteczną barierę dla pary wilgoci |
| Ekspozycja tlenowa i utlenianie | EVOH lub metalizowane warstwy blokują tlen, zachowując kolor, smak i składniki odżywcze |
| Uszkodzenia fizyczne | Warstwa PET i PA zapewniają doskonałą odporność na przebicie, rozdarcie i ścieranie |
| Ekstremalne temperatury | Specjalnie sformułowany PE pozostaje elastyczny i szczelny w temperaturze do -40°C |
| Degradacja światła | Nieprzezroczyste lub metalizowane warstwy chronią przed uszkodzeniami UV |
| Migracja zapachu i smaku | Bariera EVOH zapobiega skażeniu krzyżowemu aromatów |
| Farbowanie tłuszczem i olejem | BOPP i PET są odporne na przenikanie oleju, zachowując wygląd opakowania |
| Zanieczyszczenie zewnętrzne | Silne, ciągłe uszczelnienia zapobiegają wtargnięciu drobnoustrojów i zanieczyszczeniu |
| Opcje materiałowe | Połączenia PET/PE, BOPP/PE |
|---|---|
| Struktura filmu | 2/3/4 Możliwe warstwy |
| Zakres grubości | 50-100 mikronów |
| Zakres temperatury | -40°C do 120°C |
| Maksymalne wymiary | 1200 mm (W) × 1200 mm (H) × 1200 mm (L) |