| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | bevroren voedselverpakking |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 100 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | bevroren voedselverpakking |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Snoep, snoep, koekjes, koekjes, wasmiddel, shampoo, douchegel, sauzen, huishoudelijke en persoonlijk |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | Vorstbestendige verpakking voor diepvriesproducten,Lekbestendige meerlaagse verpakking voor diepvriesproducten,Anti-mist eigenschappen Vriesbeschermende verpakkingen |
||
| Materiaal | Hoofdrol | Belangrijkste kenmerken |
|---|---|---|
| PET(Polyethyleentereftalaat) | Buitenste structuurlaag | Hoge sterkte, helderheid, stijfheid, uitstekend afdrukoppervlak |
| BOPP(Biaxiaal georiënteerd polypropyleen) | Buitenste/vochtbeveiligingslaag | Hoge vochtbarrière, glanzende afwerking, dimensionale stabiliteit |
| PE(polyethyleen) | Innerlijke afdichting | Warmteverzegelbaarheid, flexibiliteit bij lage temperaturen, vochtbestendigheid |
| EVOH(Ethyleen vinylalcohol) | Zuurstofbarrière van de kern | Uitzonderlijke zuurstof- en aromabarrière bij droogbehoud |
| PA(Polyamide/Nylon) | Versterkingslaag | Superieure punctie- en scheurbestandheid, taaiheid |
| Metalleerde film | Verbeterde barrièrelaag | Verbeterde beveiliging tegen licht, zuurstof en vocht door aluminiumcoating |
| Bind- of kleeflaag | Verbindingsmiddel | Zorgt voor een sterke hechting tussen verschillende lagen |
| Bedreiging | Beschermingssysteem |
|---|---|
| Vochtverlies en vriesbrand | PE- en BOPP-lagen met een hoge dichtheid zorgen voor een effectieve dampdampbarrière |
| Blootstelling aan zuurstof en oxidatie | EVOH of gemetalliseerde lagen blokkeren zuurstof, behouden kleur, smaak en voedingsstoffen |
| Fysieke schade | PET- en PA-lagen bieden een uitstekende weerstand tegen prikkels, scheuren en slijtage |
| Extreme temperaturen | Speciaal geformuleerd PE blijft flexibel en dichtdicht bij temperaturen tot -40°C |
| Lichtdegradatie | Ondurchskynende of gemetalliseerde lagen beschermen tegen UV-schade |
| Geur- en smaakmigratie | EVOH-barrière voorkomt kruisbesmetting van aroma's |
| Vlekken met vet en olie | BOPP en PET weerstaan oliepenetratie en behouden het uiterlijk van het pakket |
| Buitenverontreiniging | Sterke, doorlopende afdichtingen voorkomen dat microben binnendringen en besmetting |
| Materiële opties | PET/PE, BOPP/PE-combinaties |
|---|---|
| Filmstructuur | 2/3/4 Beschikbare lagen |
| Diktebereik | 50-100 micron |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 120°C |
| Maximale afmetingen | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I bij Verordening (EG) nr. 715/2009 moet de in punt 6.2.3 van bijlage I vermelde methode worden toegepast. |