chat now
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Mrożone opakowanie żywności |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | 5-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 80000000 worków |
| Przybory: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Zalecana struktura: | PET/PE; BOPP/PE |
|---|---|---|---|
| Warstwy filmu: | 2/3/4 warstwy | Grubość: | 50 mikronów - 100 mikronów |
| Rozmiar standardowy: | Dostosowane na żądanie | szerokość: | 0-1200 mm |
| Wysokość: | 0-1200 mm | Długość: | 0-1200 mm |
| Kolor: | Maksymalnie 12 kolorów | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Druk: | Dostosowane na żądanie | Typ torby: | Mrożone opakowanie żywności |
| Właściwości barierowe: | Mrozoodporny, Odporny na przebicie, Przeciwmgielny, Nadmuchiwany, Bariera tlenowa, Odporność na temp | Aplikacje: | Słodycze, słodycze, ciastka, ciasteczka, detergenty do prania, szampony, żele pod prysznic, sosy, ar |
| Uszczelka: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach | MOQ: | 500kg |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Czas produkcji: | 10-20 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 ton | Linie produkcyjne: | 5 linii produkcyjnych |
| Podkreślić: | Mrozoodporna torebka do pakowania mrożonej żywności,Odporne na przebicie wielowarstwowe opakowanie do mrożonej żywności,Opakowanie przeciwmgielne Frost-Guard |
||
| Materiał | Funkcja podstawowa | Kluczowa własność |
|---|---|---|
| PET | Warstwa zewnętrzna | Wysoka wytrzymałość, doskonała powierzchnia druku, stabilność wymiarowa |
| BOPP | Warstwa zewnętrzna/średnia | Bariera wilgoci, sztywność, wysoki połysk |
| PE (LDPE/LLDPE/HDPE) | Wewnętrzna warstwa uszczelniająca | Ogrzewalność termiczna, elastyczność, odporność na wilgoć |
| EVOH | Środkowa warstwa barierowa | Wyjątkowa bariera tlenowa i aromatyczna (w przypadku suchości) |
| PA (nylon) | Środkowa warstwa | Odporność na przebicie/abrację, wzmocnienie bariery gazowej |
| Metalizowany PET/BOPP | Środkowa warstwa | Zwiększona bariera światła, tlenu i wilgoci |
| Warstwa wiązania | Warstwa klejąca | Połączenia materiałów różnych od siebie (np. PE do EVOH) |
| Struktura | Typowe warstwy | Wnioski |
|---|---|---|
| 3 warstwy | PET // Klej // PE | Zamarznięte warzywa, owoce, lody |
| 4-warstwa | BOPP // EVOH // Tie // PE | Posiłki gotowe, owoce morza, wrażliwe mrożone produkty |
| 5-warstwa | PET // Metalizowana warstwa // PA // Tie // PE | Produkty mrożone klasy premium, produkty o przedłużonym okresie trwałości |
| Asymetryczne | Gęsta zewnętrzna / cienka wewnętrzna | Kosztowo efektywne, przyjazne dla maszyny projekty |
| Zalety | Korzyści techniczne i handlowe |
|---|---|
| Wyższa wydajność barierowa | Blokuje wilgoć, parę, tlen, światło i zapachy zapobiega spalanie zamrażarki, utlenianiu i utracie jakości. |
| Doskonała trwałość w niskich temperaturach | Pozostaje elastyczny, wytrzymały i odporny na przebicie w temperaturze ₹40°C i poniżej. |
| Przedłużony okres przydatności | Znacząco spowalnia degradację. Produkty pozostają świeże dłużej w stanie przechowywania. |
| Zwiększona ochrona fizyczna | Wysoka wytrzymałość na przebicie, rozdarcie i pęknięcie wytrzymuje niebezpieczeństwo manipulacji, układania i transportu. |
| Wyjątkowa możliwość drukowania i znakowania | Zewnętrzne warstwy PET/BOPP umożliwiają wykonanie grafiki o wysokiej rozdzielczości w przypadku uderzenia na półkę. |
| Opcje materiałowe | Połączenia PET/PE, BOPP/PE |
|---|---|
| Struktura filmu | 2/3/4 Możliwe warstwy |
| Zakres grubości | 50-100 mikronów |
| Zakres temperatury | -40°C do 120°C |
| Maksymalne wymiary | 1200 mm (W) * 1200 mm (H) * 1200 mm (L) |