| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | HUAXING |
| Πιστοποίηση: | SGS, FDA, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Σακούλα ψητού κοτόπουλου |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 500 κιλά |
| Τιμή: | 1USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 80000000 Τσάντες |
| Υλικά: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Συνιστώμενη δομή: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Επίπεδα φιλμ: | 2/3/4Επίπεδα | Πάχος: | 50 micron - 150 micron |
| Τυπικό μέγεθος: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | πλάτος: | 0-1200 χλστ |
| Υψος: | 0-1200 χλστ | Μήκος: | 0-1200 χλστ |
| Χρώμα: | Μέγιστο 12 χρώματα | Τύπος εκτύπωσης: | Εκτύπωση με γκραβούρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο κατόπιν αιτήματος | Τύπος τσάντας: | Θήκη αντιστάθμισης |
| Ιδιότητες φραγμού: | Ανθεκτικό στον παγετό, ανθεκτικό στη διάτρηση, κατά της ομίχλης, φουσκωτό, φράγμα οξυγόνου, αντίστασ | Εφαρμογές: | Προϊόντα κρέατος, Έτοιμα προς κατανάλωση γεύματα, Ξηροί καρποί, Ξηροί καρποί, Σούπες |
| Συσκευασία: | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο, Συσκευασμένη σε παλέτες | MOQ: | 500 κιλά |
| Κόστος δειγμάτων: | 0-500 USD | Χρόνος Παραγωγής: | 10-20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τόνοι | Γραμμές Παραγωγής: | 5 Γραμμές Παραγωγής |
| Επισημαίνω: | Τάσα ψημένου κοτόπουλου με υψηλή γυαλιστερότητα,Τσάντες ψημένου κοτόπουλου προσαρμόσιμες |
||
Σχεδιασμένη για σούπερ μάρκετ, λιχουδιές και επεξεργαστές τροφίμων, η premium τσάντα ψημένου κοτόπουλου μας προσφέρει ανώτερη απόδοση για ζεστά, χυδαία και γευστικά προϊόντα.Συνδυασμός προηγμένης επιστήμης των υλικών με υψηλής ποιότητας εκτύπωση, προστατεύει την ακεραιότητα του προϊόντος, ενισχύοντας παράλληλα την ορατότητα της μάρκας στο σημείο πώλησης.
![]()
![]()
| Διάσταση | Μέγιστο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρο | Μέχρι 1200 mm |
| Υψόμετρο | Μέχρι 1200 mm |
| Διάρκεια | Μέχρι 1200 mm |
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσετε τις ανάγκες σας για προσαρμοσμένη συσκευασία και να ζητήσετε δείγματα!