| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | HUAXING |
| Certificering: | SGS, FDA, ISO |
| Modelnummer: | Gebraden Kip Zak |
| Min. bestelaantal: | 500 kg |
| Prijs: | 1USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets |
| Levertijd: | 5-20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 80000000 Zakken |
| Materialen: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Aanbevolen structuur: | PET/CPP; PET/PE |
|---|---|---|---|
| Filmlagen: | 2/3/4 lagen | Dikte: | 50 micron - 150 micron |
| Standaard maat: | Op verzoek aangepast | breedte: | 0-1200 mm |
| Hoogte: | 0-1200 mm | Lengte: | 0-1200 mm |
| Kleur: | Maximaal 12 kleuren | Afdruktype: | 600 kg |
| Afdrukken: | Op verzoek aangepast | Zaktype: | Retortzakje |
| Barrière-eigenschappen: | Vorstbestendig, lekbestendig, anticondens, opblaasbaar, zuurstofbarrière, temperatuurbestendigheid, | Toepassingen: | Vleesproducten, kant-en-klare maaltijden, Gedroogd fruit, Noten, Soepen |
| Verpakking: | Kartonnen verpakkingen, verpakt in pallets | MOQ: | 500 kg |
| Voorbeeldkosten: | 0-500USD | Productietijd: | 10-20 dagen |
| Levering vermogen: | 1000 ton | Productielijnen: | 5 productielijnen |
| Markeren: | Roast Chicken Bags High Gloss Finish,Roast Chicken Bags Aanpasbaar |
||
Ontworpen voor supermarkten, delicatessen en voedselverwerkers, levert onze premium geroosterde kippenzak superieure prestaties voor hete, sappige en smakelijke producten.Het combineren van geavanceerde materialenwetenschappen met kwalitatief hoogwaardige drukwerk, beschermt het de integriteit van het product en verbetert het de zichtbaarheid van het merk op het verkooppunt.
![]()
![]()
| Afmeting | Maximale grootte |
|---|---|
| Breedte | tot 1200 mm |
| Hoogte | tot 1200 mm |
| Lange | tot 1200 mm |
Neem vandaag nog contact met ons op om uw speciale verpakkingsvereisten te bespreken en om monsters te vragen!