chat now
| Malzemeler: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Film Katmanları: | 2/3/4Katmanlar |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 50 mikron - 200 mikron | Standart boyut: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 0-1200mm | Yükseklik: | 0-1200mm |
| Uzunluk: | 0-1200mm | Renk: | Maksimum 12 renk |
| Yazdırma Türü: | 600kg | Baskı: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş |
| Çanta Tipi: | Emzikli Kese | Bariyer Özellikleri: | Donmaya Dayanıklı, Delinmeye Dayanıklı, Buğulanmaz, Şişme, Oksijen Bariyeri, Sıcaklık Dayanımı, Nem |
| Uygulamalar: | Tatlılar, Şekerler, Bisküviler, Kurabiyeler, Çamaşır Deterjanı, Şampuan, Duş Jeli, Soslar, Ev ve Kiş | paketleme: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Adedi: | 500kg | Örnek Maliyetler: | 0-500USD |
| Üretim Süresi: | 10-20 gün | Yetenek temini: | 1000 ton |
| Üretim Hatları: | 5 Üretim Hattı |
| Paket Türü | Boş Ağırlık | Kilo Verme |
|---|---|---|
| Cam şişe | ~ 220 g | Başlangıç Hedefi |
| Sert PET şişe | ~ 35g | -84% |
| Fırlatma torbası (çözümümüz) | ~12g | -94.5% |
| Paket Türü | Tipik kırılma oranı | Sonuç |
|---|---|---|
| Cam şişe | % 2-5% | Kayıp ürün, iade, müşteri hayal kırıklığı |
| Sert PET şişe | 0.5-1% | Sınırlı bir kırılma, ama çürük olması mümkündür. |
| Çıkış torbası | < 0,1% | Neredeyse kırılmaz. |
| Paket Türü | Depolama ayak izi | Palet başına birimler |
|---|---|---|
| Cam şişe | Sabit, hacimli | ~1,200 birim |
| Sert PET şişe | Sabit, orta derecede | ~3.500 birim |
| Çıkış torbası | Yumuşak, düz | ~25,000+ birim |
| Katman | Malzeme | Kalınlığı | Görev |
|---|---|---|---|
| Dış | PET (Polyester) | 12 μm | Baskı yüzeyi, parlaklık, eskrim direnci |
| İç | PE (Polyethylene) | 60-100μm | Isı mühürü, gıda teması, nem bariyeri |
| Katman | Malzeme | Kalınlığı | Görev |
|---|---|---|---|
| Dış | PET | 12 μm | Baskı yüzeyi, dayanıklılık |
| Bariyer | VMPET (Metalize PET) | 12 μm | Oksijen, nem ve ışık bariyeri |
| İç | PE | 70-120μm | Hermetik mühür, ürün uyumluluğu |
| Katman | Malzeme | Kalınlığı | Görev |
|---|---|---|---|
| Dış | PET | 12 μm | Baskı, eskrim direnci |
| Bariyer | AL Folyo (Alüminyum) | 7-9μm | Mutlak oksijen, nem, UV bariyeri |
| Güç | PA (Naylon) | 15 μm | Delikleme direnci, yırtılma direnci |
| İç | PE veya RCPP | 80-140μm | Premium mühür, isteğe bağlı olarak geri dönüştürülebilir |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 8mm, 10mm, 12mm. |
| Malzeme | Gıda sınıfı polipropilen |
| Operasyon | Tek elle, hızlı kapanış |
| Eşsiz bir özellik | Kendini temizleyen nozel (ürün geri çekilir) |
| En iyi viskozitesi | 500-8000 cP (ketçap, ince barbekü sosu) |
| Düzeltme delilleri | İsteğe bağlı kırılabilir köprüler |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 12 mm, 15 mm, 20 mm. |
| Malzeme | HDPE veya PP, gıda kalitesi |
| Operasyon | Döşeli vida |
| Eşsiz bir özellik | Sızıntı geçirmez mühür için indüksiyon kaplama |
| En iyi viskozitesi | 5,000-50,000+ cP (koyu ketçap, mayonez) |
| Düzeltme delilleri | İndüksiyon mühürleme standardı |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Mühür sıcaklığı | 160-200°C |
| Mühür basıncı | 2-4 bar |
| Çekim gücü (filmden çıkış) | > 80 N |
| Sızıntı testi | Sıfır sızıntılar 25 Hg vakumda |