chat now
| Malzemeler: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH | Film Katmanları: | 2/3/4Katmanlar |
|---|---|---|---|
| Kalınlık: | 50 mikron - 200 mikron | Standart boyut: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 0-1200mm | Yükseklik: | 0-1200mm |
| Uzunluk: | 0-1200mm | Renk: | Maksimum 12 renk |
| Yazdırma Türü: | 600kg | Baskı: | Talep Üzerine Özelleştirilmiş |
| Çanta Tipi: | Emzikli Kese | Bariyer Özellikleri: | Donmaya Dayanıklı, Delinmeye Dayanıklı, Buğulanmaz, Şişme, Oksijen Bariyeri, Sıcaklık Dayanımı, Nem |
| Uygulamalar: | Tatlılar, Şekerler, Bisküviler, Kurabiyeler, Çamaşır Deterjanı, Şampuan, Duş Jeli, Soslar, Ev ve Kiş | paketleme: | Paletlerde Paketlenmiş Karton Ambalaj |
| Adedi: | 500kg | Örnek Maliyetler: | 0-500USD |
| Üretim Süresi: | 10-20 gün | Yetenek temini: | 1000 ton |
| Üretim Hatları: | 5 Üretim Hattı |
| Değer Akışı | Açıklama | Ölçülebilir Etki |
|---|---|---|
| Lojistik Optimizasyonu | Yükü hafif olan boş torbalar | Camla karşılaştırıldığında 85-90% ağırlık azalması |
| Ürünün Korunması | Çok katmanlı bariyer teknolojisi | Uzun raf ömrü, az atık |
| Tüketici Konforu | Damlasız dağıtım, tam tahliye | Daha fazla memnuniyet, tekrar satın alma |
| Marka İfadesi | Tam panel yüksek çözünürlüklü baskı | Rafa daha fazla etki |
| Maliyet Verimliliği | Daha düşük malzeme maliyeti, daha düşük nakliye maliyeti | Birim ekonomisinin iyileştirilmesi |
| Katman | Malzeme | Kalınlık (μm) | Fonksiyonel Rol |
|---|---|---|---|
| Dış | PET (Polyester) | 12 | Yazdırma substratı, mekanik koruma, parlaklık |
| İç | PE (Polyethylene) | 60-80 | Sıcaklık mühürü, gıda teması, nem koruması |
| Katman | Malzeme | Kalınlık (μm) | Fonksiyonel Rol |
|---|---|---|---|
| Dış | PET | 12 | Baskı yüzeyi, aşınma direnci |
| Bariyer | VMPET (Metalize) | 12 | Oksijen bloğu, ışık yansıması, nem koruyucu |
| İç | PE | 70-100 | Hermetik mühür, ürün uyumluluğu |
| Katman | Malzeme | Kalınlık (μm) | Fonksiyonel Rol |
|---|---|---|---|
| Dış | PET | 12 | Baskı, dayanıklılık, eskrim direnci |
| Bariyer | AL Folyo | 7-9 | Mutlak oksijen/nem/UV bariyeri |
| Güç | PA (Naylon) | 15 | Delikleme direnci, yırtılma direnci |
| İç | PE veya RCPP | 80-120 | Üst düzey mühür bütünlüğü, isteğe bağlı olarak geri dönüştürülebilirlik |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 8mm, 10mm, 12mm. |
| Malzeme | Gıda kalitesi, BPA içermeyen polipropilen |
| Kapama tipi | Sesli tıklama ile bağlantıyı kes |
| Fırça tasarımı | Kendi kendine temizlenir; ürün kapanırken geri çekilir |
| Viskozluk aralığı | 500 - 8.000 cP |
| Düzeltme delilleri | İsteğe bağlı kırılabilir köprüler veya indüksiyon mühürleri |
| Renk seçenekleri | Beyaz, siyah, doğal, özel (MOQ ile) |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 12 mm, 15 mm, 20 mm. |
| Malzeme | HDPE veya PP, gıda kalitesi |
| Kapama tipi | Döşeli vida |
| Mühür türü | İndüksiyon kaplama (folie) veya köpük kaplama |
| Viskozluk aralığı | 5,000 - 50,000+ cP |
| Düzeltme delilleri | İndüksiyon mühürleme standardı |
| Renk seçenekleri | Beyaz, siyah, özel |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 6mm, 8mm. |
| Malzeme | PP, gıda kalitesi |
| Kapama tipi | Açmak için bas, kapatmak için çek. |
| Mühür türü | Entegre silikon valf |
| Viskozluk aralığı | 1,000 - 15,000 cP |
| Düzeltme delilleri | Kırılabilir bant |
| Renk seçenekleri | Çeşitli standart renkler |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Açıklık çapları | 12 mm, 15 mm. |
| Malzeme | CR mekanizması olan PP |
| Kapama tipi | İtmek ve dönmek |
| Standart uyumluluk | ASTM D3475 / ISO 8317 |
| Viskozluk aralığı | 5,000 - 50,000 cP |
| Düzeltme delilleri | İndüksiyon mühürü + CR mekanizması |
| Renk seçenekleri | Beyaz, siyah (güzel sınırlı) |
| Sertifikasyon | Uygulama Alanı | Durum |
|---|---|---|
| ISO 9001:2015 | Kalite yönetimi | Aktif |
| FDA | Gıda ile temas bildirimi | Aktif |
| AB 10/2011 | Avrupa gıda teması uygunluğu | Doğrulanmış |
| BRCGS | Gıda güvenliği (paketleme) | Denetim sırasında kullanılabilir |
| Halal | Müslüman tüketiciler için izin verilir | Kullanılabilir |
| Koşer | Yahudi tüketicilere izin verilmiştir. | Kullanılabilir |
| Malzeme | Denetim Parametresi | Reddedilme Kriteri |
|---|---|---|
| Temel filmler | Kalınlık, berraklık, gerilme | > ± 10% sapma |
| Yapıştırıcılar | Viskozite, katı maddeler içeriği | Süresi dolmuş veya bozulmuş |
| Mürekkepler | Renk, viskozitesi | Standart ile görünür uyumsuzluk |
| Çıkışlar/kapaklar | Boyutlar, mühür yüzeyinin bütünlüğü | Döküntü, flaş, kirlenme. |
| Ürün kategorisi | Viskosit aralığı (cP) | Mimarlık | Kapak Tipi | Özel Dikkatler |
|---|---|---|---|---|
| Bal (akıcı) | 1000-3,000 | 3 katman | Flip-top, 10mm | Nem bariyeri kritik |
| Bal (kalın) | 5,000-15,000 | Dört katman | 12 mm'lik vida | Akış için geniş ağız |
| Manuka balı | 8,000-20,000 | Dört katman | 12 mm'lik vida | Üst düzey sunum |
| Ağaç şurubu | 500-2,000 | 3 katmanlı (CPP iç) | Flip-top, 10mm | 85°C'ye kadar sıcak doldurulur |
| Meyve püresi (düz) | 8,000-25,000 | Dört katmanlı (PA) | Vuruş, 15 mm. | Çakma direnci gereklidir |
| Meyve püresi | 15,000-40,000 | Dört katmanlı (PA) | Vuruş, 20 mm. | Ekstra geniş ağız |