| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | HUAXING |
| Orzecznictwo: | SGS, FDA, ISO |
| Numer modelu: | Wysuwana torebka |
| Minimalne zamówienie: | 500kg |
| Cena: | 1USD |
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach |
| Czas dostawy: | 5-20 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 80000000 worków |
| Linie produkcyjne: | 5 linii produkcyjnych | Przybory: | PET, BOPP, CPP, PA, PE, RCPP, CPE, VMPET, AL, EVOH |
|---|---|---|---|
| Warstwy filmu: | 2/3/4 warstwy | Grubość: | 50 mikronów - 200 mikronów |
| Rozmiar standardowy: | Dostosowane na żądanie | Szerokość: | 0-1200 mm |
| Wysokość: | 0-1200 mm | Długość: | 0-1200 mm |
| Kolor: | Maksymalnie 12 kolorów | Typ druku: | Druk wklęsły |
| Druk: | Dostosowane na żądanie | Typ torby: | Wysuwana torebka |
| Właściwości barierowe: | Mrozoodporny, Odporny na przebicie, Przeciwmgielny, Nadmuchiwany, Bariera tlenowa, Odporność na temp | Aplikacje: | Słodycze, słodycze, ciastka, ciasteczka, detergenty do prania, szampony, żele pod prysznic, sosy, ar |
| uszczelka: | Opakowanie kartonowe, pakowane na paletach | MOQ: | 500kg |
| Przykładowe koszty: | 0-500 USD | Czas produkcji: | 10-20 dni |
| Możliwość Supply: | 1000 ton |
Wielowarstwowa, laminowana torba z hermetyczną technologią pokrycia przeznaczona do miodu, płynnych słodzików i purety owocowej.
Finansowe argumenty dla przejścia od sztywnych do elastycznych opakowań z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami z opakowaniami.
| Parametry | Szklany słoik z metalową pokrywą | sztywne butelki PET | Elastyczna torebka z wyciągiem |
|---|---|---|---|
| Masa pustego pojemnika | 220 g | 35 g | 12 g |
| Jednostki na pojemnik o pojemności 40 ft (puste) | 45,000 | 280,000 | 850,000 |
| Koszty wysyłki na 1000 sztuk (pusty) | Wskaźnik wyjściowy | -65% | -88% |
| Wskaźnik pęknięć (typowy) | 2-5% | 00,5-1% | < 0,1% |
| Ślad magazynowy (pusty) | Wysoka (sztyły) | Wysoka (sztyły) | Niskie (gniazdowe płaskie worki) |
Przejście na worki z wytryskiem zmniejsza masę transportu pojemników pustego pojemnika o około 85-90% i zwiększa gęstość transportu o prawie 20 razy w porównaniu ze szkłem.
| Skarga konsumenta | Incydencja (%) * | Roztwór do kieszeni |
|---|---|---|
| "Miód krystalizuje się zanim skończę słoik" | 42% | Hermetyczna uszczelka zapobiega wejściu wilgoci |
| "W słoiku kapie miód" | 67% | Precyzyjna wyciągnia z konstrukcją bez kropli |
| "Nie mogę wyciągnąć ostatniego miodu" | 58% | Elastyczne ściany umożliwiają całkowitą ewakuację |
| Szklane słoiki są ciężkie, a ja jedną złamałem. | 31% | Konstrukcja poliestrowa nierozerwalna |
| "W mojej szafie za dużo miejsca zajmuje słoik" | 44% | Projekt składany w trakcie konsumpcji produktu |
* Źródło: Wewnętrzne badania konsumentów, n=1 200 nabywców miodu, Ameryka Północna i Europa, 2024
Profesjonalnie wydrukowane torebki z wysokim połyskiem graficznym, metalowymi akcentami lub matowym wykończeniem sygnalizują najwyższą jakość i innowacyjność w zatłoczonych środowiskach handlowych.
Nasze torebki są wytwarzane przy użyciu wielowarstwowej koekstruzji i technologii laminowania kleju z trzema standardowymi strukturami zoptymalizowanymi dla różnych wymagań produktu.
| Warstwa | Materiał | Gęstość nominalna (μm) | Funkcja podstawowa |
|---|---|---|---|
| Wydanie zewnętrzne (Druk) | PET (poliester) | 12 | Powierzchnia o wysokim połysku, odporność na ścieranie, odporność na drukowanie |
| Wnętrze (tłuszcz) | PE (polietylen) | 60-80 | Ścisłość cieplna, bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, bariera wilgotności |
| Warstwa | Materiał | Gęstość nominalna (μm) | Funkcja podstawowa |
|---|---|---|---|
| Z zewnątrz | PET (poliester) | 12 | Powierzchnia druku, połysk, ochrona mechaniczna |
| Środkowa | VMPET (metalizowany PET) | 12 | Bariera tlenowa, odbicie światła, bariera wilgoci |
| Wnętrze | PE (polietylen) | 70-100 | Hermetyczna uszczelka, kontakt produktu, odporność chemiczna |
| Warstwa | Materiał | Gęstość nominalna (μm) | Funkcja podstawowa |
|---|---|---|---|
| Z zewnątrz | PET (poliester) | 12 | Powierzchnia druku, trwałość |
| Ograniczenie | AL Folia (aluminiowa) | 7-9 | Bezwzględny tlen, wilgotność i bariera UV |
| Siła | PA (nylon) | 15 | Odporność na przebicie, odporność na roztrzask, odporność na ścieranie |
| Wnętrze | Kwota ryzyka | 80-120 | Wysokiej jakości integralność uszczelnienia, kontakt z żywnością, opcjonalna możliwość recyklingu |
Wszystkie oświadczenia dotyczące bariery są walidowane za pomocą protokołów badań równoważnych ze strony strony trzeciej, kalibrowanych zgodnie z normami ASTM F1927 (OTR) i ASTM F1249 (MVTR).
Typowe wyniki badań dla struktury C (PET/AL/PA/PE):
| Nieruchomości | Metoda badania | Struktura B (3 warstwy) | Struktura C (4 warstwy) |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MD) | ASTM D882 | > 80 MPa | > 90 MPa |
| Wytrzymałość na rozciąganie (TD) | ASTM D882 | > 70 MPa | > 80 MPa |
| Wyciąganie w przerwie | ASTM D882 | > 60% | > 50% |
| Siła pieczęci | ASTM F88 | > 25 N/15 mm | > 35 N/15 mm |
| Odporność na uderzenia strzałkami | ASTM D1709 | > 150 g | > 200 g |
| Odporność na przebicie | Metody wewnętrzne | > 30 N | > 50 N |
MD = kierunek maszyny, TD = kierunek poprzeczny
Oferujemy cztery różne rodziny czapek, zaprojektowane dla określonych zakresów lepkości i scenariuszy użytkowników.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Opcje średnicy otworu | 8mm, 10mm, 12mm |
| Materiał | Polipropylen (PP), do celów spożywczych |
| Mechanizm zamknięcia | Złap zawias z dźwiękowym odbiciem dotykowym |
| Projekt pieczęci | Samoczyszcząca się dysza; odciąganie produktu po zamknięciu |
| Optymalny zakres lepkości | 500 - 8000 centyposa (cP) |
| Świadectwo fałszowania | Opcjonalnie pękny mostek lub uszczelka indukcyjna |
| Typowe zastosowania | Miód płynny, syrop klonowy, agawa, delikatne soki |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Opcje średnicy otworu | 12 mm, 15 mm, 20 mm. |
| Materiał | HDPE lub PP, do celów spożywczych |
| Mechanizm zamknięcia | Węzeł ciągły (CT) |
| Projekt pieczęci | Włókna i osprzęty, z włókna i osprzętu |
| Optymalny zakres lepkości | 5,000 - 50,000+ cP |
| Świadectwo fałszowania | Standardowa uszczelka indukcyjna; opcjonalny pas skurczeniowy |
| Typowe zastosowania | Miód gęsty, puree owocowe, pasty, masło orzechowe |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Opcje średnicy otworu | 6 mm, 8 mm. |
| Materiał | PP, do celów spożywczych |
| Mechanizm zamknięcia | Push-to-open, pull-to-close (pchnięcie do otwarcia, pociągnięcie do zamknięcia) |
| Projekt pieczęci | Zintegrowany zawór silikonowy |
| Optymalny zakres lepkości | 1,000 - 15 000 cP |
| Świadectwo fałszowania | Złamanie i zabezpieczenie przed naruszeniami |
| Typowe zastosowania | Miód w ruchu, żele energetyczne, odżywianie sportowe |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Opcje średnicy otworu | 12 mm, 15 mm. |
| Materiał | PP z wkładką CR |
| Mechanizm zamknięcia | Przesunięcie i obrót (zgodne z ASTM D3475) |
| Projekt pieczęci | Standardowa obudowa indukcyjna |
| Optymalny zakres lepkości | 5, 000 - 50,000 cP |
| Świadectwo fałszowania | Środki sterujące |
| Typowe zastosowania | Miód z CBD, produkty lecznicze, preparaty wymagane do bezpieczeństwa |
Wykorzystując proces uszczelniający termicznie, wyciąg jest przymocowany, tworząc wiązanie molekularne pomiędzy płaszczem uszczelniającym wyciąg a wewnętrzną warstwą laminowanego folii.
| Parametry | Zakres celu | Metoda badania |
|---|---|---|
| Temperatura pieczęci | 160-200°C (w zależności od folii) | Pomiar termoparów |
| Ciśnienie uszczelnienia | 2-4 bar | Miernik ciśnienia |
| Czas pobytu fok | 00,8-1,5 sekundy | Weryfikacja czasu |
| Siła przyciągania (wyciąganie z folii) | > 80 N | Badanie wytrzymałości |
| Badanie wycieku (przełączenie wylot-szafka) | Brak wycieków przy 25 Hg w próżni | Komora próżniowa |
| Certyfikacja | Zakres | Status |
|---|---|---|
| ISO 9001:2015 | System zarządzania jakością | Aktualność |
| Rejestracja FDA | Powiadomienie o substancji w kontakcie z żywnością | Aktualność |
| Zgodność z przepisami UE 10/2011 | Europejski materiał do kontaktu z żywnością | Zweryfikowane |
| BRCGS Bezpieczeństwo żywności | Materiały opakowaniowe (klasa A) | Dostępne podczas audytu |
| Certyfikacja Halala | Odpowiednie dla produktów Halal | Dostępne na żądanie |
| Certyfikacja koszerna | Odpowiednie dla produktów koszernych | Dostępne na żądanie |
Każda partia produkcji jest poddawana kompleksowemu badaniu próbek w celu zapewnienia norm jakości.
| Badanie | Wielkość próbki (na partię) | Kryteria akceptacji |
|---|---|---|
| Wytrzymałość uszczelnienia | 5 torebek | Min 25 N/15mm (3 warstwy), 35 N/15mm (4 warstwy) |
| Badanie pęknięcia | 5 torebek | Brak awarii przy 30 PSI |
| Badanie wycieku próżni | 10 worków | Pęcherzyki zerowe w 25 Hg przez 60 sekund |
| Badanie upadku (1,5 m) | 5 torebek | Żadnego oddzielenia uszczelnienia, żadnej dziury. |
| Kontrola wymiarów | 10 worków | W granicach dopuszczalności |
| Jakość druku | Widok pierwszej i ostatniej partii | Zatwierdzone dopasowanie próbki głównej |
Każda paleta otrzymuje unikalny numer partii powiązany z certyfikatami surowców, dokumentacją produkcyjną, danymi z kontroli jakości i informacjami o miejscu przeznaczenia.Pełna identyfikowalność utrzymywana przez co najmniej dwa lata.
| Metryczny | Szklana słoika (500 ml) | Wstrzykiwacz (500 ml) | Zmniejszenie |
|---|---|---|---|
| Masa opakowania (puste) | ~ 220 g | ~ 12 g | 940,5% |
| Materiał na 1000 jednostek | 220 kg | 12 kg | 208 kg zaoszczędzonych |
| Palety na milion sztuk | ~ 120 palet | ~ 6 palet | 95% mniej |
Oferujemy monomateriałowe konstrukcje PE i PP zaprojektowane z myślą o kompatybilności z istniejącymi przepływami recyklingu, w których istnieje infrastruktura zbierania.
Ważna uwaga:
Zawartość PCR nie może być umieszczana w warstwach bezpośredniego kontaktu z żywnością ze względu na ograniczenia regulacyjne.